Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik drága autókkal kompenzálnak, menőznek, játszák magukat?

Figyelt kérdés

Szem és fültanúja voltam egy esetnek, mikor egy bevásárlóközpont parkolójában két férfi összeszólalkozott, hogy a drágább autós ok nélkül előzött és szorított le egy olcsób kategóriás autót, ami így padkázott egyet. Aztán ez a fickó kihívta bokszolni a másik "gazdag" csávót, hogy most arcoskodj, gyere b+. Persze nem állt bele, inkább megijedt. Még rám is nézett hogy most mi lesz?! Na az eset után én is elkezdtem ezeket észrevenni, megfigyelni az utakon, hogy jobb autóm van, "csakazértis" megelőzlek, dupla helyet foglalok, kemény vagyok, maffiozot játszok, stb. Közben meg egy nokedli ember.

Két autoval szoktam közlekedni, egy kis corsaval és egy céges volvoval. Hiába haladok tempósan a corsaval is, csak azért is megelőznek, viszont ha a volvoval megyek, nem tapasztalok hasonlókat, bár akkor is van bőven olyan, hogy villogtatják a jobb autojukat. Arról nem is beszélve, hogy a sebességhatár mintha nem is létezne..

Ti mit gondoltok ezekről a dolgokról?


2022. okt. 9. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
seggfejek
2022. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, nem érdekel.
2022. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Én csak azt látom, hogy téged eléggé frusztrál, hogy nem engedhetsz meg magadnak komolyabb autót és azt gondolod, hogy ezt valamiért fizikai erővel kell egyensúlyba hozni.
2022. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem régi corsam van, és szinte kivétel nélkül a cégest használom. Csak feltűnt ez eléggé, régebben nem ezt tapasztaltam az utakon. De lehet csak én kapom túl.
2022. okt. 9. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Én vettem tavalyelőtt egy Zastavát poénból, még suzukisok meg opelek is durván előzgettek, pedig én is haladtam tempósan. Nagyon durva élmény volt. :D
2022. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Lényegében mindegy, mid van.

Velem akkor gizdáskodtak főleg, amikor ilyen racsingos hátulja volt egy autómnak, mindenki nyomakodott a valagamban.

Most egy szürke, semmilyen, matrica meg minden nélküli környezetbevesző autóm van, na ez szinte láthatatlan, csak megyek vele.

Illetve még, akkor is akarnak előzgetni, ha erősen ködöl(dízel) a járgány.

2022. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy szeretnénk megmutatni...de mit is?

és kinek? azt senki nem tudja, hogy a másik ember miért jár kisautóval, az aki nagy bmw-vel tolja, az meg miért egy huszonéves lehajtot fostalicskával menőzik.


Sajnos a családomban is van olyangyerek, aki vett egy külsőre nagyon száp bmw-t, dea havi keresetét állandóan a szervizbe hordta....viszont ő volt a tökös hülyegyerek..a csajok ragadtak rá, neki megérte.

Aztán összetörte, most egy öreg szwift-tel jár, és dühöng, hogy állandóan tolják..

2022. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

Hadd előzzenek, téged az ne zavarjon. Engem is előzgetnek néha a kis Toyotámmal, de igazán veszélyes szitu talán egy volt a 200ezer km alatt. Ha eleget vezetsz tudod mekkora az autó, és látod hol férsz el. Nem kell mártirságból padkát mászni. Hidd el, aki bolond módon vezet, az pontosan látja mekkora helye van.

A tötymörgőket én se szeretem, előzök néha szűkebb helyen is, de kivétel nélkül a frusztrált sértődött gyökerek hőzöngenek, azok akik a fűre húzzák az autót ha szűk úton szembetalálkozunk. Gondolom szégyenlik magukat, ezért 2 méterrel nagyobbnak érzik az autót.

2022. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Pont leszarom, de padkázni nem padkáznék miatta.
2022. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Nekem átlagos autóm van, csak akkor előzgetek, amikor sietek és ténylegesen haladni akarok. Arcoskodni, szűken előzni a pics@mba bújni elég sok prémium márka szokott. Egyébként tudok boxolni, ha oda kerülne a sor. De ezek az emberek nagy részt csak a volán mögött "kemények". Egyszer a rokonomat akis chevy sparkkal direkt nem hagyta előzni egy nagyobb autó. Na majd amikor egyszer a piroshoz értek a rokonom kiszállt úgy leoltotta a palit az asszony meg a gyerek előtt hogy köpni nyelni nem tudott 🤣
2022. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!