Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy régi motorom és...

Van egy régi motorom és szeretném újra fényezni. milyen márkájú festék sprayt ajánlanátok hozzá, ami nem drága, és viszonylag tartós is?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ha nekiállsz szabad levegőn taknyolni, az nem lesz tartós, de legalább jó csúnya. Nem a festék típusa/márkája adja a tartósságot, hanem a használata.
2022. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A boltban kapható sprék mint a Maestro is nagy vackok, én fél év után lakbenzinnel lemostam a bicajom kormányáról. Keress egy autófestékekkel foglalkozó boltot, vagy webáruházat és ott vegyél festéket. A jobbaknál palackba is beletöltik neked, ha nincs otthon kompresszorod.
2022. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem szabad levegőn taknyolnék, hanem pormentes garázsban, és alapoznák és lakkoznák is. az autófestékkel foglalkozó bolttal az a baj, hogy nálunk sehol nincs a közelbe. nem az az 1000ft-os tescos kategóriára gondoltam, hanem ami nem 4-5000 ft, hanem olcsóbb, viszont jó.
2022. szept. 18. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Azért az ugye megvan, hogy létezik online festékrendelés is ;)

[link]

2022. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen tudom.xd bocsánat, hogy nem írtam eddig, de akkor úgy kérdem, hogy aki használt már valami komolyabb spray-t ami nem túl drága (max 2000-3000 ft) és megvan vele elégedve, az leírná nekem a nevét.
2022. szept. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!