Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Balhés figura a vonaton, jól...

Balhés figura a vonaton, jól tettem, hogy nem álltam közéjük?

Figyelt kérdés

Felszállt a vonatra egy nem ma barnult, magát Conor McGregornak képzelő ember, aki elkezdett pénzt kunyerálni az utasoktól, majd aki nem adott neki, azzal elkezdett ordibálni.


Hozzám gondolom azért mert kopasz vagyok meg ránézésre is nagyobb darab mint Ő nem jött ide, mondjuk ha engem megfegyeget én tuti a mozgó vonatból hajítom ki.


Mindenesetre amikor készültem fel a felszállásra láttam, hogy egy kabinban verekszik egy másik ránézésre rendezett és normális utassal, vagyis hát a földön bírkóztak inkább :-D.


Picit viszont lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem segítettem a másik utasnak.


2022. szept. 15. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%

Nálam mindig van paprikaspray ilyen esetekre, simán lefújnám, amíg kiérnek a rendőrök, de sajnos sosem körülöttem történik ilyen, hanem mindig olyankor, amikor csak bámoszkodó és segítséget nem nyújtó emberek vannak ott...Ilyenkor nem kicsit fel tud idegesíteni az emberek közömbössége :(

Azt is lesz*rnám, ha van nála kés, 1 szúrást simán kibírok egy másik ember életéért cserébe.

2022. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Aha biztos kibírnál egy szúrást, gondolom valami akció hősnek hiszed magad aki sérthetetlen a filmekben.
2022. szept. 15. 15:05
 13/14 anonim ***** válasza:
96%
11-es vagyok. 65 kilós nő létemre többször álltam már bele ilyen helyzetekbe. Olyan is volt, hogy egy kopasz 2 méteres izomagyú pasi üvöltözött egy ügyintézővel, aki majdnem elsírta magát, akkor is odamentem leállítani. Az utcán ha láttam egy napsütötte párt, akik verekedtek, akkor is, hiába küldtek el utána az anyámba. Tudod vannak ilyen emberek, akik nem sétálnak el a bajbajutottak mellett,hiába nehéz elképzelni...
2022. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

Én pontosan 52 kiló vagyok, viszont mindig beleállok az ilyenekbe, és eddig kivétel nélkül az történt, hogy ha látták a bamba járókelők, hogy még én is vagyok elég bátor ahhoz, hogy összevesszek az esetleges késelővel, akkor odajöttek ők is.

Lelkiismeret-furdalásod viszont ne legyen, egyrészt már megtörtént és nem tudsz változtatni rajta, másrészt, ha az utas a földön birkózott a fazonnal, akkor szerintem jól lerendezték egymás közt, harmadrészt attól, hogy nagydarab férfi vagy, még nem kötelességed rendet tartani magad körül. Mindenkinek lehetnek szar napjai, amikor nem akar még egy szart a vállára venni.

2022. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!