Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Balhés figura a vonaton, jól...

Balhés figura a vonaton, jól tettem, hogy nem álltam közéjük?

Figyelt kérdés

Felszállt a vonatra egy nem ma barnult, magát Conor McGregornak képzelő ember, aki elkezdett pénzt kunyerálni az utasoktól, majd aki nem adott neki, azzal elkezdett ordibálni.


Hozzám gondolom azért mert kopasz vagyok meg ránézésre is nagyobb darab mint Ő nem jött ide, mondjuk ha engem megfegyeget én tuti a mozgó vonatból hajítom ki.


Mindenesetre amikor készültem fel a felszállásra láttam, hogy egy kabinban verekszik egy másik ránézésre rendezett és normális utassal, vagyis hát a földön bírkóztak inkább :-D.


Picit viszont lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem segítettem a másik utasnak.


2022. szept. 15. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Vészfék, kalauz, rendőr. De lehet egyből rendőrt hîvni, s a következő állomáson lekapják a vonatról.
2022. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Jól tetted. Ha megvered, még az ő jogai sérülnek. Ebben az országban a férgeknek vannak jogai.
2022. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam megverni csak szétválasztani őket max, de valamiért csak tovább mentem, és most lelkiismeretfurdalasom van.
2022. szept. 15. 10:05
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha hozzáérsz, már sérülnek a jogai :/
2022. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Alapból van az ilyeneknél valamilyen kés. Megspóroltál pár lyukat magadnak.

Itt ami végleg rendet tenne az országban, az a szabad fegyvertartás.

2022. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1essel ertek egyet.

Nem kell a sajat testi epsegedet kockaztatni, de azert segitseget kerhettep volna a szerencsetlennek.


Megbolondulneknek, ha valamelyik csaladtagom bantalmaznak a tomegkozlekedesen, mikozben 100 ember volt korulotte, s senki nem segitett.


Mondjuk legalabb nem videoztad, ahogy manapsag "divat"...

2022. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy hogy verte a nem ma barnult fiatalember az utast, vagy verekedtek. Én az utas helyében örültem volna, ha valaki közbelép, és leszedi rólam a kötekedőt. Meg amúgy is az a baj a mai magyar társadalomban, hogy senki nem tesz semmit, ha ilyenek nekimennek egy ártatlan utasnak. Csak néznek ki a fejükből. Pedig ha több férfi összeáll, akkor könnyen le lehetett volna szedni az utasról a nem ma barnultat. Amíg kiér a rendőrség, addig sajnos az is előfordulhat, hogy péppé veri az utast a másik. A videó felvétel nem rossz ötlet. Ha ilyen országban élünk, és kötekedne velem egy roma fényes nappal, és lennének körülöttem vagy 100-an civilek, nem érezném magam biztonságban, mert tudnám, senki sem mozdítaná meg a kisujját sem, viszont ő is tudná ugyanezt, és minden gond nélkül megverhetne, kirabolhatna stb. Ezért ne legyünk közönyösek, mert bármelyikünkkel megtörténhet, hogy megtámadják,

Én a helyedben kérdező segítettem volna az utasnak. ( De ez csak az én véleményem, és lehet éles helyzetben lefagytam volna)

2022. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Ja és nem megverni kellett volna, mint ahogy itt sokan írják, hanem leszedni az utasról, lefogni ártalmatlanítani, amíg oda nem érnek a rendőrök.
2022. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
A magyar közöny.
2022. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lett volna nála kés, akkor azt használhatta volna az utas ellen is, akivel verekedett. Szóval a kés az nagyon jó indok, hogy ne kelljen beavatkozni.
2022. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!