Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy zavarnak...

Miért van az, hogy zavarnak az emojik?

Figyelt kérdés

Sosem használtam életemben és itt a gyakorin sokszor találkozuk velük, amikor meg látom akkor zavar a jelenlük. Messengeren se semmilyen ilyen platformon sosem használtam, eddig senki nem jegyezte ezt meg szerencsére, nem tudom hogy ez negatívum vagy pozitívum lehet? Főleg gyerekvállalás kategóriában zavar valamiért amit néha olvasok meg ha telenyomják a kérdést, illetve megjegyzést. Egyik barátnőm, néha gúnyos nevető emojit használ sűrűn mintha lekezelne bármit mondok amit én nem látok nevetségesnek (lehet ez is hatással van erre de ez csak mostanában van, ez előtt is ezt éreztem). Mitől alakulhatott ez ki? Viszont érdekes, hogy a text hangulatjelekkel(lehet máshogy hívják) nincs bajom pl.ಠ_ಠ, ¯\(ツ)/¯ csak ez ilyenekkel mint 😂😊...25N vagyok amúgy.

(Ha lehet ne toljátok tele a válaszokat emojikkal direkt, tényleg komoly a kérdésem, megértést köszönöm!)



2022. aug. 20. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd röhögő hangulatjele nem lekezelő. Ha nem kifejezetten vicces dolog végén van, akkor azért kerül oda, mert nélküle túl komolynak/szarkasztikusnak/negatív felhangúnak tűnne az üzenet, és így szokták jelezni az emberek, hogy nem erről van szó.
2022. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-Csak sajnos mindenre ezt csinálja bármit mondok még olyanra is ami nem vicces, tök átlagos számomra idegesítő már. Számomra lekezelőnek hat, kértem, hogy ezt ne csinálja, pár hétig így volt de utána ismét kezdte. De úgy teszi hogy mindent kb visszakérdez és utána rakta oda az emojit, már nem szeretek vele sokszor beszélgetni főleg ezért. Teljesen érthetően írok, de ez a szokása zavaró.
2022. aug. 20. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
én még soha nem használtam ezeket és nem is fogom
2022. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok.

Aztán tök kellemetlen néha, mert ha nem használsz néha, akkor nem értik, hogy irónia vagy vicc..ördögi kör.

2022. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom🤷‍♂️
2022. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!