Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavarnak bizonyos szagok?

Mást is zavarnak bizonyos szagok?

Figyelt kérdés
Ha az élettársam hagymát eszik, egyszerűen képtelen vagyok vele egy ágyban aludni. A hagymaszag miatt ami dől belőle. A másik ilyen az alkohol szag, a nagyobb mennyiségben fogyasztott alkohol szaga. Akkor sem bírok megmaradni vele egy helyiségben sem. Másnak is vannak olyan szagok, amiket egyszerűen nem bír elviselni?
2022. febr. 5. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is pont ez a 2 szag zavar a legjobban,és hiába küldöm ki fogat mosni többször akkor is érzik.Közben én meg kiakasztom ezzel. :D
2022. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg szag van amit nem bírok elviselni.

- marihuána büdös szaga. Attól volt, hogy hánytam is amikot megéreztem. Sajnos a szomszédom szívja, és a szaga átjön a mi lakásunkba.

- Izzadtságszag

- amikor főzik a pacalt.. annak a szaga (nem eszem meg)

- konzerves halak szaga

- durián gyümölcs szaga. Thaiföldön amikor először éreztem, hánytam tőle. Olyan büdös, hogy szállodákból ki is van tiltva, nem lehet bevinni. Azt mondták, hogy enni kell a gyümölcsből, és nem lesz zavaró a szaga. Megkostoltam, bár ne tettem volna. Az íze is olyan mint a szaga.

2022. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az erős, édeskés szagoktól meg szokott fájdulni a fejem, meg hányingerem lesz.

Volt, hogy megvettem egy parfümöt, mert tetszett az illata, de magamra fújtam és egész nap hányingerem volt, szédültem, pár óra múlva meg is fájdult tőle a fejem és 3 napig tartó migrénem lett tőle xD Biztos vagyok benne, hogy attól volt, mert egy ideig hanyagoltam azt a parfümöt, aztán pár hét múlva megint magamra fújtam, hátha ezúttal nem lesz tőle bajom és ugyanez lett a vége.

Egyszer attól is migrénem lett, hogy színházba mentünk a gimis osztályommal, ahol valami édeskés szagú füstölőt használtak (osztálytársam szerint tömjént). Amikor hazaértem, az volt az első, hogy kb. a belem is kihánytam, másnap pedig még mindig annyira fájt a fejem, hogy nem tudtam bemenni.

2022. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Biokémia. A szervezeted tiltakozik.

Hagymaszagot elviselem. A fogmosás nem használ, mert a gyomorból jön.


A Moszkva kölnivel, a bolgár rózsaolajjal és a vietnámi kenőccsel ki lehetett kergetni a világból. Meg az édeskés parfümökkel.

2, 5 éves volt a fiam, amikor egy nő leült velünk szembe a villamoson. A fiam a szemébe mondta, : “Büdös szagod van”.

Majd elsüllyedtem. Sűrűn bocsánatot kértem.

Az érzékenységet ő is örökölte.

2022. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A leggyilkosabb a remelem, ma mar retro autoillatositok. Kulonosen a kokusz, ananasztol lehetett gyerekkorban okadni. Persze nem a szuleim, taxi, masvalaki kocsijaban.
2022. febr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5-ös a Wunderbaum? 😁
2022. febr. 6. 07:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Az!
2022. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem az ázott kutyaszag tud nagyon zavarni meg a mandarin szaga de a döglött, nyers halak szaga is eléggé zavaró tud lenni....
2022. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg az a szúrós hajléktalan húgyszag is eléggé zavaró....
2022. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as válaszomban, az ázott kutyaszag alatt, arra a tipikus kellemetlen szagra gondoltam, mert van a nedves kutyaszagnak, egy jóval kellemesebb fajtája is!
2022. aug. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!