Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teged zavarna?!?

Teged zavarna?!?

Figyelt kérdés
Kolléganőm aki 61 éves, úgy köszön nekünk sziasztok édeseim, jól vagytok drága virágaim? Egyébként nagyon kedves, aranyszivű lelkű nő de kicsit nem mézes mázas ez? Vannak itt fiatalok idősek, nők férfiak vegyesen, én 22 éves vagyok fiatal férfi, és engem is úgy szólít drágám, hogy van életem, mindenkivel így beszél, ma pl:"jól vagytok életeim " hogy vagytok drágáim
2022. júl. 1. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerintem tetszene 😀
2022. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Részemről roppant kedves tulajdonság ez, férjemnek egy beosztottja ilyen a többi kollégával, engem is jól ismer, így hív ha bent vagyok, szinte mindneki anyukája-mamája kicsit bent a cégnél, és egy igazi csupaszív nő.

Ezerszer legyen inkább valaki ilyen, mint egy örökmorgó, aki csak a xart kavarja, vagy úgy néz minenkire mint a véres rongyra...

2022. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 segitseg ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos, mintha a gyerekei/unokái lennétek :D És egyáltalán nem nyálas
2022. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem aranyos.

Neked mi bajod vele? Ennyire rossz gyerekkorod volt?!

2022. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez nem zavarna. :) Volt egy imádnivaló kolléganőm, aki mindenkit Puncinak szólított. Az első sokk után kifejezetten kedvesnek tűnt tőle. :D

Amit nem bírtam, amikor a velem egykorú harmincas főnöknőm Kicsimnek szólított. Ezt nem tudtam nem lenézésként értelmezni.

2022. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem jönne be.
2022. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna,csak akkor ha a szarkeverést akarná ezzel leplezni.
2022. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!