Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt sógornő ilyen viselkedése...

Volt sógornő ilyen viselkedése benneteket zavarna?

Figyelt kérdés

KB 3 éve szakítottam az öccsével. Azóta többször volt, hogy a sógornővel közös buliban voltunk, viszonylag nem olyan nagy területen. Vagy erőltetetten próbál engem levegőnek nézni, vagy feltűnési viszketegséggel, tombolva ugrál a zenére, mint egy bakkecske (nem, ez nem a normális bulizásos tánc, egyértelműen szöcskeként akar kitűnni).

Múltkor már odamerészkedett egy ismerősével az asztaltársaságomhoz, az én ismerősömhöz. Szerencsére pont akkor voltunk az új párommal indulóban, így nem kellett őt hallgatom, bár egyébként ott is levegőnek nézett.


Megértem, hogy rám haragszik mert az öccse 30 évesen életképtelen volt egy normális, felnőtt párkapcsolatra, és én vagyok a hibás, mert szakítottam vele, és komoly párkapcsolatot építettem, de szerintetek nem gyerekes ez a viselkedés tőle +40 évesen?


Hogyan kell vele szemben viselkedni? Én is levegőnek nézem őt, miután még 1-2 évvel ezelőtt a köszönésemet sem fogadták egy áruházban.


Köszönöm 😊


2022. jún. 22. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Egyáltalán miért foglalkozol vele? Miért kellene veled bájolognia?

Nézd te is levegönek, és kész!

2022. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Te kicsit olyan vagy mint az unolahugom.. O is mindent személyes támadásnak vesz pedig elmúlt már húsz... Szerinte azért visitok a legjobb barátnőmmel hogy ő féljen.... Nem drágám.. több mint húsz éve csináljuk.... Szerintem köszönhették egymásnak stb... Ja meg a tánc én is ugrálók mint egy hülyegyerek a legjobb barátommal.... Törzsi tancnak elmenne.. nem miatta csináljuk....
2022. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Nem zavarna, és míg te őt állítod be furának, addig pont te vagy az. Szerintem szimplán nem érdekled, lesz*r téged, ez az igazság.



Az meg hogy hogy táncol, milyen összefüggésben van veled, gondolod, neked produkálja magát. A 2-es kommentelőnek igaza van.

2022. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!