Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinédzserek! Miért követtek...

Tinédzserek! Miért követtek olyan embereket az instagram-on, akik semmilyen értéket nem tudnak közvetíteni, csak flexelnek a csillogással?

Figyelt kérdés

Schobert Lara, aki megbukott az érettségin, Lil G, aki közölte, hogy ő a pénzt választotta, ezért nem fogjuk őt sem középiskolában, sem egyetemen látni. Stb... A sort lehetne folytatni.


Semmi érték nincs bennük, miért jó őket követni?


2022. aug. 18. 07:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10


Ha a hatalom szemszögéből nézzük a dolgokat, akkor nekik pont megfelel, hogy az ilyen Lara féle influencereket követik a fiatalok, aki burkoltan elhitetni a velük, hogy csak a csillogás a fontos. Így lesz egy olyan újgenerációs társadalmi réteg, akinek mindig el lehet majd adni az aktuális terméket, ha azt az érzést keltik bennünk, hogy attól népszerűek lehetnek, ráadásul mivel befolyásolhatók, a politikai hatalom is azt tesz velük majd, amit akar.

2022. aug. 18. 08:54
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerű. Azért követik őket, mert ők is pontosan olyan életet szeretnének, és nekik ez rohadt menő.

Látszólag tökéletes élete van, imádják, és alig csinál valamit, nem a szar suliban rohad meg nem a mókuskerékbe van.

Csak pózol, zenélget aztán dől a lé, miközben millió férfi csorgatja a nyálát rájuk.


Aztán, hogy a felszín alatt mi van azt senki se tudja és senkit sem érdekel, de úgy sem érik el azt az életet szóval ők sem fogják megtudni.

Legtöbb menő gyerek meg plázacica gyerek szül korán, össze vissza csalják, kapcsolatból kapcsolatba meg mennek a gyárba, hogy legyen pénz kocsira meg enni meg bulizni.

Tisztelet a kivételnek akik rájönnek, hogy úristen de gáz...

2022. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Instàm sincs.
2022. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok az ilyen dolgokkal, emberekkel, hogy mindenki jó példa, maximum ellenpélda. A műsorokat sem értem minek fikázzák példaul észbontók, rengeteget lehet belőle tanulni
2022. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező; ebben valóban igazad van, főképp olyan értelembe véve, hogy teljesen átmossák az agyukat a legtöbb fiatalkorúnak. Oké, lehet mondani hogy mi is, meg más is követte anno ennek vagy annak az életet, de az ezelőtti generációkba voltak olyan rendhagyóbb dolgok és viselkedési formák, amiket többen fel tudtak mutatni magukból az emberek, ellentétben a mostani 15-16 évesekkel. Ez nem jelenti azt, hogy ne lennének kivételek akár abba a korosztályba, vagy az alatt is, de azért leszögezhető hogy egyre jobban csak a felszínességre "törekednek" az emberek. Mindez pedig nem is feltétlenül az ilyen nevenincs, semmiből híressé vált "influencereknek" köszönhető, hanem leginkább a közösségi médiának, ahol tömérdek szenny és"trend" van felkapva.
2022. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok már tini, huszonéves vagyok. Az általad felsoroltakat nem követem, de én is követek néhány embert csak azért, mert tetszenek a képei, nincsen ebben semmi rossz. Az Instára nem tanulni, értékeket elsajátítani megyek, hanem kikapcsolni egy pár percre, nekem tetsző képeket nézni.

Pl követem Dan Bilzeriant is, aki ugyan letett valamit az asztalra, én nem ezért követem, hanem mert néha fél perc erejéig jó álmodozni, hogy bárcsak én is olyan gazdag lennék.

Vagy követek még Killstar mdelleket is az "aesthetic" miatt. Egyszerűen jó ránézni a képeikre, némelyik outfit vagy lakásdekorációs inspiráció. De egész egyszerűen csak jó ránézni.

Simses fiókokat is követek. A Sims önmagában se nem káros, se nem hasznos. Csak szeretem. Ember vagyok, vannak dolgok, amiket szeretek, és az emberek általában szeretnek a számukra jó dolgokról képeket/videókat nézni, informálódni, stb.

2022. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!