Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinédzserek! Miért követtek...

Tinédzserek! Miért követtek olyan embereket az instagram-on, akik semmilyen értéket nem tudnak közvetíteni, csak flexelnek a csillogással?

Figyelt kérdés

Schobert Lara, aki megbukott az érettségin, Lil G, aki közölte, hogy ő a pénzt választotta, ezért nem fogjuk őt sem középiskolában, sem egyetemen látni. Stb... A sort lehetne folytatni.


Semmi érték nincs bennük, miért jó őket követni?


2022. aug. 18. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Honnan tudod ezeket róluk? Gondolom mert téged is érdekel. Attól, hogy megbukott az érettségin már sz.r ember?
2022. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert a tinik - meg nem tinik - számára ezek az embereknek VAN valami pozitív oldala, pl. hogy gazdag, mindenre van pénze, stb.
2022. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a kérdés jó. Lil G például nagyon ügyesen hozza a "milyen sokra vittem önerőből" figurát, ami eleve a rapperek egyik fő üzenete. Iskolai végzettségtől függetlenül. Ez sokaknak tetszik.


A kérdés, hogy milyen sok ez a "milyen sok". Egy gyári fizetéshez képest nyilván sok, ha csak a pénzt nézzük.


Emellett van egy szétvarrt, butácska lány, aki sehonnan sehova sem tart, nem tud és nem is tanul semmit, és a "művészetének" a fő mondanivalója saját maga. Ez egy stragnáló karrier, innen legfeljebb a trash médiába vezet út, vagy még oda sem.


Befutni ebben a műfajban relatív könnyű, de megmaradni és továbblépni annál nehezebb.

2022. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Én egyetlen tinit sem ismerek szerencsére, aki ilyeneket követne. Szóval legalább nem 100%-ban igaz mindenkire.
2022. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1


Igen, gáz, ha valami megbukik az érettségin. Lara esetében meg dupla gáz, mert neki semmi dolga nincs, nyugodtan el tudott volna vonulni egy méregdrága hotelbe, tanulni. Másnak nehezebb a tanulás a körülményei miatt, és mégis jól teljesít. De Lara csak flexel. Konkrétan arra büszke, hogy a szüleinek pénze van, ő semmit nem tud felmutatni.


"Honnan tudod ezeket róluk? Gondolom mert téged is érdekel."


Onnan tudom, hogy a celebhírek gyorsan terjednek, és időnként engem is elérnek. Nem akartam tudni, hogy ki Kulcsár Edina új párja, de sajnos ezt is meg kellett tudnom.

2022. aug. 18. 08:09
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Talán pont azért, mert tinedzserek. Neked ez a korszak kimaradt?
2022. aug. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6


Ebben a formában kimaradt. Sosem követtem ilyen embereket. :)


Sportolókért rajongtam, de ezt nem kell megmagyaráznom.

2022. aug. 18. 08:13
 8/16 A kérdező kommentje:

#3


Érdekes belegondolni abba, hogy mit jelent az, hogy "önerőből" viszi valaki sokra. Azért ez nem úgy volt, hogy kitett a YouTube-ra egy vidót, ahol saját zenét hozott, saját szöveggel, aztán elkezdték imádni. Ő egy formációban kezdte, ahol a másik tag már eleve ismert volt, ráadásul egy olyan kiadóban, aki folyamatosan ontja magából a trash tartalmat, viszont az előadókat nyomja előre. Az 1-2. sláger zenéjét sem ők szerezték, hanem a YouTube-ról töltötték le, mint ingyenes alapzenét. A szöveg tényleg az övék lehet, de olyan buta szövegeket nem nagy dolog összedobni.


Lil G inkább arra lehet büszke, hogy a formáció felbomlása után is fent tudott maradni, bár arra már nem, hogy kik tartják fent, mert az nagyrészt a tizenéves korosztály.

2022. aug. 18. 08:26
 9/16 A kérdező kommentje:
Pontosabban a kiskamaszok: 10-14 évesek. 18-19 évesek körében feltehetően alacsonyabb a népszerűsége.
2022. aug. 18. 08:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a Dér Heni se lehet büszke munkásságára, hiszen 30 felett a 16 évesek sikítoznak a koncertjein tekintve az idióta ribis ,rap zenéinek ami pont a tinik kedvence

Egyébként nagyon egyszerű

Követik őket a tinik mert, szeretik a személyiségüket, a zenéjüket, szeretik szemmel követni az életüket, pl Larának olyan élet adatott meg, olyan helyeken járhat amit a többség nem tehet meg. És ezt szeretik látni, nézni a fiatalok. Kíváncsiak

Én is követtem Amy Winehouse életét, rajongtam érte

Pedig csak egy lecsúszott, drogos,alkesz volt jó hangi adottságokkal

Persze ha őt isteníti egy tini az oké, de pl ha a Larát követi valaki az nem oké mert megbukott az érettségin...

Én egyébként örülök is hogy ez kimerült hogy megbukott, mert legalább látják a tinik hogy senkinek nincs tökéletes élete. És ugyanúgy vannak dolgok amik neki sem mennek, sikerülnek.

2022. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!