Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy aki nagyképű, annak nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátom van (nem kamu spanok), annak ellenére, hogy nem vagyok a szerényebb fajtából való. Elég sokat letettem már az asztalra, úgyhogy úgymond van mire nagyképűnek lennem; szakmai elismerés (jó sok pénz), több nyelvnek az ismerete, és nem mellesleg a kinézetem is elég fullos, amiért elég sokat tettem. Úgy érzem képmutatás lenne részemről az álszerénység. Nyilván olyat nem szoktam, hogy magamat elkezdem nyíltan fényezni, viszont ha olyan a téma, elég sokszor vannak flexelős megszólalásaim, amiből az jöhet le a többieknek, hogy nem vagyok egy elveszett hülye gyerek. Mégis imádják a stílusom, ezt nagyon sokan meg is jegyezték már nekem. Véleményem szerint az emberek épp ellenkezőleg, a beforduló, kussban ülő, szerény embereket sokkal kevésbé kedvelik. Én legalább szórakoztató vagyok, megszólalok és szakadnak rajtam az emberek, mert egy jelenség vagyok, egyedi stílussal.

Mit gondoltok, melyik típust szeretik jobban az emberek nagy általánosságban?



2022. júl. 20. 00:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9

Nem, nem kell megtanulnunk, reagálhatunk rá különbözőképp. Majd én azt tudom, hogy mi effektív és mi adaptív működés a saját életemben. Hátrányom abból, hogy ilyen lettem, még nem volt. Ezen a ponton pedig le is szarom, hogy más szerint hogyan kellene élnem.

2022. júl. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolják, mert vannak barátok, de ellenségek is pont emiatt.

Vagyis akik irigyek a felsoroltak miatt rád. Ne bízd el magad, mert vannak hibáid.

Maradj kemény és ne hagyd magad leteperni soha. Ez így van.

Diplomáid a barátkozás terén keveseknél fontos. Nálam ez sehogyan nem szempont. Ebben a bizalom a szempont !

Ha vicces vagy az mindenképpen jó. Élvezni kell az életünket.

2022. júl. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert korábban elfordultak az ilyen személyektől a nézetei miatt. Ma sajna ez a menő érdekes módon, mert az ilyen beszólogatós, megmondó ember, aki előre viszi sokak szerint a társadalmat. Viszont sokan ezért is támadják...
2022. júl. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, a te típusod társaságát keresik jobban az emberek, és az is biztos, hogy a te típusodnak szokott lenni több barátja - ha már a barátok száma a fontos. Én mondjuk pont nem, mert untat a sok mindig mindenről nagyon határozott ember, és az hat rám üdítően, és afelé szoktam közeledni, akiről nem feltétlenül az az emberek első benyomása, hogy mekkora önbizalombomba, és nem őt szokták előtérben látni-hallani. Valahogy lelkiismeretesebbnek, elmélyültebbnek, és úgy en bloc komplexebb személyiségnek feltételezek egy "beforduló, kussban ülő, szerény" embert, és az ilyenek vonzanak csak. Persze ez meg az én előítéletességem, de eddig még bejött - amilyen kevés ilyen emberrel volt szerencsém találkozni eddig még, pl. munkahelyeken.
2022. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be, hogy vicces vagy és jó a dumád! Mert eddig még csak majdnem elaludtam azokon, amiket írtál. Eddig nekem nem hihető.
2022. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

"Miért gondolják azt az emberek, hogy aki nagyképű, annak nincsenek barátai?"


Szegény kérdező tele van barátokkal és mégis azt hiszik róla, hogy nincsenek barátai! Micsoda szemét emberek! Hát nem látjátok, hogy az a sok ember aki körülveszi AZOK A BARÁTAI B+, HÁT NYISD MÁR KI A VAK SZEMEDET BÉLA, AZOK A BARÁTAI!!!444!!!! Meddig üsselek még hogy megértsd, hogy a barátai?!!!!???? TELE VAN BARÁTOKKAL ÉRTSÉTEK MEG!!!44444!!!!négy!

2022. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
55%

Én olaszországban élek, ott az ilyet nem nagyképűségnek hívják, esetleg sikernek.


Magyarországon kiirni ilyet, a sok irigyel meg sírómasinával... merész dolog :DDD


Hajrá pajti, aztán jöhetnek a lepontozások, úgyis leszarjuk :p

2022. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!