Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem járnak nyaralni...

Akik nem járnak nyaralni titeket nem fog el erős irigység,hogy más emberek viszont megtehetik?

Figyelt kérdés

Van ugye aki megteheti,hogy évente többször is akár külföldön nyaraljon és látni a szebbnél szebb fotókat a közösségi médiában. Azonban vannak akik nem tehetik meg, hogy elmenjenek lehet egész életükben nem hagyják el az országot azoknak az élete akkor nem olyan érdekes ugye? Lehet egy életnek az a célja,hogy minél többet láss a világból, de ha valaki nem lát akkor ő úgymond soha nem is élt igazán?

Az én szüleim soha nem hagyták el az országot, én is még csak egyszer voltam de én be is vallom,hogy nagyon irigylem azokat a párokat akik megtehetik. Mások hogy vannak ezzel?



2022. júl. 2. 23:39
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Azért jó volt ezeket a válaszokat olvasni, kicsit megnyugodtam,hogy mégsem vagyok annyira egy szerencsétlen senki és van élet a maldive nyaralásokon kívül is
2022. júl. 3. 21:22
 22/25 anonim ***** válasza:
70%
Van, csak minek?
2022. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Aki akar elmegy.Mi sem vagyunk gazdagok,volt olyan nyaralás amire egy éven át gyűjtöttem a pénzt,és eljutottam.Kinek mi a fontos,én pl nem dohányzom,sokan veszik több ezer Ft naponta,na azt szépen eltenne,pont egy luxus nyaralás is beleférne
2022. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 BohócKolbász válasza:

Irigy vagyok azokra akik tudják miért, és tudják hova menjenek. Akik motiváltak és van aki motiválja őket. Nekem nincs se barátom, se párom aki örülne, aki ösztönözne. Jó lenne valaki akivel úgy tudnék utazni hogy jól érzem magam, és láthatom rajta is az örömöt. Nem nyavalyog és nem húzza a száját. Akivel lehet közösen utazást tervezni.

Nekem lenne lehetőségem menni. Van kocsim, anyagilag is megengedhetem hogy nyaranta egyszer elmenjek egy vagy több napra valami víz mellé, vagy egy másik városba. Csak ugye egyedül miért menjek? Kihez, kivel, hova? Mit csináljak ha ott leszek? Továbbá hallgathatom itthon a család nyavalygását hogy "bezzeg engem nem vittél és miért így és miért úgy..." Teljesen lehúzzák az ember kedvét. Pedig idén jó lenne legalább valahova eljutni idén.

2022. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Utálok nyaralni, fegyverrel se tudna révenni senki, holott telne rá. Minden nyaralót kiröhögök magamban, vagy sajnálom őket, mert tuti kényszerességből csinálják, nem tudom elképzelni ugyanis, hogy emberi lény önszántából hogy élvezhet ilyesmit.
2023. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!