Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem járnak nyaralni...

Akik nem járnak nyaralni titeket nem fog el erős irigység,hogy más emberek viszont megtehetik?

Figyelt kérdés

Van ugye aki megteheti,hogy évente többször is akár külföldön nyaraljon és látni a szebbnél szebb fotókat a közösségi médiában. Azonban vannak akik nem tehetik meg, hogy elmenjenek lehet egész életükben nem hagyják el az országot azoknak az élete akkor nem olyan érdekes ugye? Lehet egy életnek az a célja,hogy minél többet láss a világból, de ha valaki nem lát akkor ő úgymond soha nem is élt igazán?

Az én szüleim soha nem hagyták el az országot, én is még csak egyszer voltam de én be is vallom,hogy nagyon irigylem azokat a párokat akik megtehetik. Mások hogy vannak ezzel?



2022. júl. 2. 23:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%
6-os ezt azért gondold át, kb az ülőhely ára ennyi alsó hangon, akkor nem elég kimenni, ott élni is kell valamiből. Szállást kaja, ital, ne adj isten biztosítás, transzfer, tehát ezt gondold át meg egyszer :D ja és nem bécsi városlátogatást értettem külföldi út alatt hanem minimum egy egzotikus helyet. Na puszi.
2022. júl. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

#11


Az ulohelynek fapadoson nincs ára.

Szamtalanszor repultem mar 3-4000 ft-ert. Nyilvan vannak mas koltsegek is, de egy erdekes, kellemes helyen nyaralast, szallassal belepokkel kajaval mindennel siman ki lehet hozni olcson. Most voltunk 5 napot máltán, hajoutakkal, medences hotellel, stb ketten kevesebb mint 200bol.

33 vagyok, de több mint 50 orszagban voltam, osszesen 200+ alkalommal. Eszal Koreatol szaudi sivatagokon át kanadai semmiközepéig. Asszem nekem nem tudsz ujat mondani utazás terén. Az nem utazik, aki jobban szeret nyavajogni, mint utazni.

2022. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%
Ha kinyitod a szótárat az irigység szó mellett, közvetlen hivatkozás van Magyarországra.
2022. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%
12, nem ez volt a téma, ha visszaolvasod az első kommentem. Én pont amellett vagyok, ha valaki akarja, legalább egyszer el tud jutni ilyen helyre. Fapadoson is szoktam venni ülőhelyet, utoljára 3 napos spanyol út került egymagamnak 150-be úgy, hogy minden költséget a legminimalisabbra csökkentettem. Ez amúgy nem az a f*szmeregetos topik,hogy ki járt több országban bibibi, gondolom a kérdező is ez mennyire erdekelheti.
2022. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Metionin ***** válasza:
95%
Gimis koromban irigykedtem kicsit, mert olyan osztályom volt, hogy szinte mindenkit vittek a szülei külföldre nyaralni, én meg belföldön sem voltam soha. Aztán ahogy idősödtem, ez elmúlt. Most úgy vagyok vele, hogy az egyetlen nagy cél az életemben a saját ház, ha az megvan, onnantól kezdve szépen elutazok én is azokba az országokba, amik érdekelnek, ha lehet, akkor nem turistaszezonban és nem a legmelegebb időszakokban. Addig meg megelégszem belfölddel. Felesleges rugózni azon, hogy a szülők miért nem vittek, meg kell teremteni saját magunknak a körülményeket hozzá és akkor mehetünk mi is.
2022. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy valaki kimegy külföldre, nem jelenti azt, hogy "világot lát". Van, aki a hotel - tengerpart vonalon kívül nem mozog máshova.
2022. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

"Engem nem érdekel.Magyar vagyok,az itthon megkeresett ft-omat hazai vendéglátóhelyeken költöm el,így is támogatva a hazai munkaerőt."


De ők elkölthetik a tőled kapott forintokat külföldön!😆

Ennyi erővel hivatkozhatnál, hogy te biciklivel jársz dolgozni miközben beszívod más emberek autójának a füstjét!Elnézést de idióta kijelentés volt, nem provokációnak szántam!

2022. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%

10

Rendszeresen sportolok, ez eleve kizárja azt, hogy huzamosabb ideig utazgassak és heverésszek. Nekem külön stressz az, hogy olyan helyre tudjak menni, ha hosszabb időre megyek, ahol van lehetőségem edzeni normális körülmények között (és nem csak annyi, hogy lemegyek futni).


Több hobbim van, ami szintén helyhez (műhelyhez) köt és a munkám mellett a mai napig képzéseket végzek.


Nekem ettől lesz tartalmas az életem. Járok wellnessezni, mert a családban ennek nagy kultúrája van a párom meg a szüleim részéről is, ülök a medencében és az pörög a fejemben, amit helyette csinálnék itthon. Hogy mit hogy kellene összerakni, mit hogyan kellene jobban csinálni. Én az az ember vagyok, aki nem tudja kikapcsolni az agyát, csak ha istenesen bebaszik, de azt meg nem akarok rendszeresen. Szóval csak vagyok és ülök és amíg van medence, amit nem próbáltam ki, addig mókás, utána meg csak várom, hogy leteljen a 3-4 óra és menjünk mindenki örömére.


Emellett pedig a pakolással, közlekedéssel és új környezettel járó rengeteg apró nyűg, ami még hozzáadódik ehhez az "élményhez" számomra egy nyaralás kapcsán, teljesen elveszi a kedvem az egésztől. Ha az ember folyamatosan mászkál, mint zsidóban a fájdalom, nem képes hosszú távon semmi értelmeset csinálni. Most nem az évi 2x1 hét külföldi nyaralás fogja szétcseszni a bioritmusodat, az oké, de számomra ez a "traveladdict" életvitel egy tragédia. Normális rutin nélkül, rendszeresség nélkül egyszerűen semmi értelme csinálni dolgokat. És nekem pont ez nem tetszik, hogy haladnék az életemmel, elérnék számomra értelmes eredményeket és le kell tennem az egészet és üresjáraton pörögni a gyógyvizes medencében vagy a parton. Másnak ez kizökkenés, nekem épp a tartalom veszik el.


Lehet, össze kellene kötni a nyaralásaimat konferenciákkal.

2022. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%

#10


Kérdés kinek mi a tartalmas.

Várost nézni,vízparton feküdni,szállodai szobában ülni nekem pl unalmas.

2022. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert már gyerekként sem volt igényem a nyaralásra, és soha nem is lesz, elvégre gyűlölöm a napos, meleg, tömegnyomoros helyeket, és az utazást sem viselem jól. Azokat viszont nagyon irigylem, akik a saját szemükkel láthatták már az északi fényt.
2022. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!