Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik nem járnak nyaralni...

Akik nem járnak nyaralni titeket nem fog el erős irigység,hogy más emberek viszont megtehetik?

Figyelt kérdés

Van ugye aki megteheti,hogy évente többször is akár külföldön nyaraljon és látni a szebbnél szebb fotókat a közösségi médiában. Azonban vannak akik nem tehetik meg, hogy elmenjenek lehet egész életükben nem hagyják el az országot azoknak az élete akkor nem olyan érdekes ugye? Lehet egy életnek az a célja,hogy minél többet láss a világból, de ha valaki nem lát akkor ő úgymond soha nem is élt igazán?

Az én szüleim soha nem hagyták el az országot, én is még csak egyszer voltam de én be is vallom,hogy nagyon irigylem azokat a párokat akik megtehetik. Mások hogy vannak ezzel?



2022. júl. 2. 23:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem érdekel.Magyar vagyok,az itthon megkeresett ft-omat hazai vendéglátóhelyeken költöm el,így is támogatva a hazai munkaerőt.
2022. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Engem is zavar ez, de próbálok tenni ellene, életében egyszer legalább mindenki össze tud spórolni egy külföldi útra. Vagy nem kéne annyit cigizni meg sörözni.
2022. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem,sosem szerettem nyaralni.

És bármi másra értelmesebb pénzt költeni.

2022. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
A nyaralás miatt őszintén megvallva nem, csak ha nagyon laza, és pihenős nyaralásról van szó ahol nincs 40 fok, és 100%-os páratartalom meg gyönyörű lakosztájban, vagy villában lakhatnak. Egy átlagos nyarásnál ami aktív, gyakran kirándulgatnak, mászkálnak, hőség van, egy kis luk a szállodai szoba, azt nem irígylem lehet az bármilyen helyen is. Tesómék dubaiban nyaraltak 40 fokban, sokat kirándultak, nem irígyeltem őket. Nem hoz lázba az sem ha kirakhatok egy olyan fotót a facebookra, hogy itt vagy ott nyaraltam. Az inkább, ha egy bomba alakú modell lánnyal, viszont vele nem bánnám a majsai strandot sem.
2022. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert máshogyan is élhet az ember.
2022. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

#2


Osszesporolni? Legutobb 3000 ftert repultem kulfoldre. Ne vicceljunk mar. Ez nem csak a penzrol szol.

2022. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
A szárnyon vagy a kerékbe kapaszkodva??
2022. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
Irigy nem vagyok, hogy más megy, de amiatt szomorú vagyok, hogy nekem nincs rá lehetőségem, pedig próbálok tenni érte. Még reménykedem, hogy sikerül kitörnöm.
2022. júl. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Én is megtehetem.


Ellenben rühellem a napot és az utazást (ki-be pakolást, órákig járatokon ücsörgést, hurcolkodást) is.


A tengerparton pancsolás és a városnézés is olyan másfél napig szórakoztató, egyébként meg mennék már haza.


A szüleim nagy világjárók voltak, gyerekkoromban mindenhova vittek. Egyébként nem volt rossz, de valahogy ott telítődtem szerintem.


Szívesebben utazom késő ősszel, télen, a főszezon után.

2022. júl. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
És aki nem utazik, annak lehet ugyanolyan tartalmas az élete?
2022. júl. 3. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!