Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan akinek a iskolás...

Van olyan akinek a iskolás időszaka volt élete legrosszabb időszaka?

Figyelt kérdés

Akár általános, akár középiskola, de még egyetem is belefér.


Nálam az általános iskola volt nagyon rossz. Mert szegény családban születtem és nem volt pénz új ruhát venni, ezért másoktól össze koldult elhasznált gyerek ruhákat hordtam. Ez miatt elhasznált rossz állapotú ruhák miatt mindenféle csövesnek csúfoltak az iskolában.



2022. máj. 26. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Az általános 3-dik ig horror volt...utána már egész jól elment, de elég szar volt. A gimit imádtam minden téren...
2022. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ezt olvasni.


Nekem meg gazdagok voltak a szüleim, ezért csúfoltak egész általános iskolában.


Úgy látszik, a gyerekek mindenkit csúfolnak, akik egy kicsit mások.


Nekem eléggé ráment amúgy az életem. A sok szekálás miatt kizárólag az erőszak érdekelt, ezzel kezdtem el foglalkozni, kickbox edző lettem, közben ketrecharcot sportoltam, versenyekre is jártam, szép eredményekkel.

Aztán egyszer, egy versenyen eltört az alkarom az első menetben. Nem érdekelt, szerettem a fájdalmat, végignyomtam még 4 menetet, az ötödikben már nem tudtam mozgatni a bal karomat, de sikerült ledöntenem az ellenfelet a padlóra a vállammal/gáncssal, és a jobb kezemmel addig ütöttem amíg a bíró leállított.

Ekkor jöttem rá, hogy mi ez a hiperagresszió, még mindig a gyerekkori sérelmeket akarom kompenzálni.

Egy csapásra elmúlt a késztetés.

Vége a versenysportnak, legszívesebben kertészkedek szabadidőmben.

2022. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
5. osztálytól érettségiig. Jó hosszú pokol volt :(
2022. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok embernek szerintem. A gyerekek/tinik még nem érzik a súlyát a tetteiknek, szavaiknak, nem látják a következményeket.


Jobb esetben felnőttként ezek már tiszták.

2022. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a középsuli.

Nagyon furcsa emberekkel voltam egy osztályban, teljesen végletek voltak.

Mindig volt akikkel elvoltam, de tudtam, hogy egyik sem lesz olyan, hogy középsuli után is nagyon tartani szeretném a kapcsolatot, és így is lett, egyszerűen annyira más irányba szerettem volna terelni az életemet, hogy ilyen emberek nem fértek bele.

Azóta is lassan 30 hoz közel egy szűz banda akik nagyon ki sem szeretnének mozdulni jó mamahotelban kockulni. Meg leépülni a csajhiánytól ami 100% ban az ő hibájuk, mert a kisszobából nem lehet ismerkedni... Számomra ez nem volt élet.

2022. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A középiskola volt a legrosszabb időszakom az életben. Engem azért csesztettek, mert csendesebb voltam, ma már tudom, introvertált a jó megnevezés, de akkor még azt se tudtam, hogy vannak még olyanok mint én, és nincs gond velem. Volt 3 (1 volt közülük közeli) barátnőm az osztályból, kb ők tartották bennem 4 évig a lelket.
2022. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!