Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha azt mondanák...

Mit tennél ha azt mondanák hogy visznek koronázni s te leszel mától Magyarország királya?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 12. 14:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

Törekednék rá, hogy egy nagyságrendileg demokratikus, szakértőkből álló államapparátus legyen körülöttem*, akik értenek az ország vezetéséhez és személy szerint csak olyan dolgokba szólnék bele, amiről úgy gondolom, hogy korrigálni kell. A korrupció és a jogegyenlőtlenség ellen szigorúan fellépnék, és őszintén törekednék rá, hogy a lehető legjobb döntéseket hozzam meg az ország érdekében. A bíróságot például biztosan függetlenné tenném magamtól és a kormányomtól. Nyitott lennék a kompromisszumokra, és számos kérdésben hagyatkoznék az MTA, egyéb tudományos intézetek, vagy éppen a szakszervezetek álláspontjára.


Juttatások és szolgáltatások terén nagyságrendileg azt akarnám magamnak, ami jelenleg hivatalosan jár a köztársasági elnöknek és a miniszterelnöknek együttvéve. Szerintem ez fair lenne néppel szemben is.


"Egy szavaddal visszaállítanád pl.a halálbüntetést is. Feloszlathatnád a bíróságot is és így akar pallosjogot is adhatnál magadnak."


Ezt senki se tehetné meg, amíg az EU tagjai vagyunk. Attól, hogy az országon belül korlátlan hatalmad van, a nemzetközi szerződések még kötnek. Ha ehhez hasonló drasztikus dolgokat vezetne be valaki mint amiket írtál, akkor hamar nemzetközi pária lenne az ország.

2022. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Pár milliárdot átutalnék magamnak és lemondanék :D

Csinálja más, tökömnek se hiányzik...

Aztán a pénzből felvennék egy befektetési tanácsadót, aztán oldja meg nekem, hogy mindig legyen lóvé, ennyi. Én meg vennék egy Ford Rangert, és kimennék a hegyre szőlőt metszeni.

2022. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Végre normálisan megcsinálnám a 89ben elcsalt, elhazudott rendszerváltást, ügynökakták, elszámoltatás, a jelenlegi jobb és baloldali garnitúra 90%a ezalapján biztosan menne a börtönbe + teljes vagyonelkobzás tőlük jóvátételként, amit visszaadnék az országnak közjóként. Aztán helyreállítanám az alkotmányt, a demokráciát, szakértőket felkérve, teljesen újradolgozva, nyugati mintára. Végül pármilliós életjáradékot népszavaztatnék meg magamnak, és legvégül lemondanék a királyi pozícióról, átadva az irányítást a megtisztított, új és korrupciómentes, fiatalokból álló parlamentnek.
2022. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Sehol sem vagytok, mert engem már a múlt héten megkoronáztak.

Bár volt egy csöpp szépséghibája a dolognak, hogy a koronát nem a fejemre tették,

hanem a fogamra.

:)

2022. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Meg gyanus hogy nem az esztergomi Érsek tette fel márpedig úgy nem legitim.
2022. ápr. 12. 17:38
 16/22 anonim ***** válasza:
A dzsipszit elszamoltatnam.
2022. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hol a kandi kamera?
2022. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

én is rátetetném magam papírpénzre mint I. Viktor király

de én a húszezresre

[link]

2022. ápr. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Röhögnék, mert Magyarországon nem királyság van.
2022. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz az van. Pontosabban hibasan szünteték meg a királyságot így nem érvényes a megszüntetése
2022. máj. 1. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!