Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghalnál a hazádért, vagy...

Meghalnál a hazádért, vagy inkább itthagynád a francba?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 13:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%

#19

Honnan veszed, hogy bárki ne tudna érvényesülni? Végigfutva a válaszokat, senki nem írta.

Mi pl. tök jól boldogulunk, jól élünk, csak fáraszt a homofób, "migrácsfób", kiszámíthatatlan, gyűlöletkeltő, pénzszóró putyinpincsi kormány, ami tönkreteszi az oktatást, a kultúrát és az egészségügyet, ennyi. Pont azért merünk majd belevágni a külföldi életbe, mert nem vagyunk "balf@szok".

Egyébként senki nem személyeskedett eddig rajtad kívül, vicces hogy pont te suttyózol másokat. :D

2022. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%
Biztos hogy nem halnék meg Magyarországért. Az országot szeretem és szép hely, de a mostani korrupt kormány borzalmas. Már elgondolkodtam rajta hogy külföldre menjek.
2022. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
56%
Utóbbi.
2022. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
79%
A haza tán meghalna értem?
2022. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
86%
Nincs az a "haza", amiért érdemes meghalni.
2022. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%

"Európa szerte probléma, hogy túl kevés a fiatal... Még a fejlett országokban is, de nem szólj senkinek..."


Európában sehol se éri el a termékenység a népesség fenntartásához szükséges szintet. (2.1)

[link]

Kifejezetten a fejlett országokban szokott kevés lenni a fiatal. Mert fejlettek, nem szülnek 6 gyereket a semmire, mint Afrikában.


De ez nem értem, hogy jön ahhoz, hogy hol jobb élni... (Azon kívül, hogy pl Romániában elég sz*r lesz, mikor az abortusztilalom elején született generáció nyigdíjjaskorú lesz. Sok lesz az öreg, kevés a munkaképes nyugdíjtermelő, s Románia nem olyan népszerű a külföldről érkező munkaerőnek, mint az USA.)

2022. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
83%

Ezért a szrér?

Dehogy!

Egy életem van,nem dobom el egy zsdó gyarmat miatt.

Köszönjük a sok marhának,hogy ilyen lett.

Meg hogy milyen lesz,azt is...

Már most olyan ára van mindennek,mintha háború lenne itt.

Nem mindegy?

2022. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!