Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott merengeni...

Más is szokott merengeni azon, hogy miért van az, hogy ő egy nulla, miközben a régi ismerősök milyen boldogok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 20. 23:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan. De azért vegyük figyelembe, hogy amit a másik pl.: a FB-n posztol, nem bizti, hogy attól még az nagyon boldog is.
2022. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve szinte rendszeresen, de az utóbbi időben kezdek róla egész szépen leszokni. Az a tény segített ebben, hogy a FB-s élet nem igazán, vagy egyáltalán nem, fedi a valóságot, így az ott látottakra kár alapozni.
2022. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A facebookot már vagy 5 éve nem használom, mert káros. Anélkül is merengek, mert időnként beszélek a régi ismerőseimmel.


Mások olyan szerencsések. Ők sem "tettek semmit a boldogságukért", ahogy itt valaki tanácsolta, mégis jó dolgok történnek velük. Csak kíváncsi voltam, hogy más is gondolkodik-e ilyeneken.

2022. márc. 22. 05:57
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Hidd el senkinek nem hullik az ölébe a boldogság. Amíg irigykedsz csak neked lesz rosszabb.
2022. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem irigykedek, csak gondolkozok rajta. Lehet, hogy neked nem hullott, de a legtöbb embernek hullik, ahogy a szerencsétlenségek is.
2022. márc. 22. 10:44
 16/18 anonim ***** válasza:
27%
Mindenki a maga sorsának a kovácsa.
2022. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16. Ez egy akkora bullshit amúgy. Persze, van ami rajtunk múlik, de nem minden. Kezdve ott, hogy hova születünk.
2022. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16


Csak egy részben.

Képeztem magam, tanultam, munka mellett is és semmire nem vittem, mert mindenhol megkaptam a "pályakezdőket nem alkalmazunk" dumát.

Szóval jelenleg ugyanúgy kínlódok és szenvedek egy betanított munkában amit tiszta szívemből gyűlölök.

Az egész tetves életem arról szólt, hogy én minden tőlem telhetőt megtettem, de soha nem dobta az élet a labdát. Munkahelyem csődbe ment, nem vettek fel dolgozni, kirúgtak, kihasználtak, dolgoztam egybefüggő 24 órát majd 4 óra alvás és vissza meló.

Évek mentek el az életemből munkanélküliségben. Más meg aki egy alkoholista drogos féreg volt világ életében megkapott egy kib*szott jó munkát, majd lehetőséget, hogy ott alvállalkozó legyen és most egy jól menő "üzletember".

Szóval sajnos az élethez szerencse is kell és ez nem mindenkinek adatik meg.....

2022. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!