Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy teljesen...

Volt már olyan, hogy teljesen 0-ról kellett kezdened az életed?

Figyelt kérdés
Egzisztenciális, kapcsolati, pénzügyi, minden szempontból. Hogy kászálódtál ki a gödörből, mi volt a stratégiád?

2022. márc. 5. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Ha 0ról kezded akkor baba is kell lenned. Az élet csak 1szer fojik le. Ez is élet.


Nem.

2022. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van amikor az élet lenulláz. Ilyenkor kell valamibe kapaszkodni.
2022. márc. 5. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, értem hogy mire gondolsz. Át tudom érezni
2022. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért válaszoltam nemmel. Hogy még nem volt (szerencsére vagy nem szerencsére)
2022. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A tudást és élettapasztalatot szinte semmi nem tudja elvenni.
2022. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Még nem teljesen másztam ki, mivel az egészségemen van mit fejleszteni, de rajta vagyok. A stratégiám, hogy ami tőlem telik, megteszem. Optimista-pozitív gondolkodás, egészséges életmód, kitartás, és türelem, mivel a nulláról felállni nem 2 nap. Ami a fő bajom, az az idő, ami korlátozott, de gyorsan telik. Ja, és közben öregszem, ami szintén hátráltató tényező.
2022. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Volt hát. Közvetlenül születés után eléggé a nullán voltam. Se állás, se barátnő, se valami hobbi, se egyetemi végzettség, se sör.
2022. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Előzmény. Volt jó munkahelyem, 2 baráti körbe is tartoztam, volt barátom akivel az együttélést próbálgattam. Először megszunt a munkám, aztán elhagyott a barátom. A barátaim szinte kivétel nélkül párra találtak, meghazasostak, elkoltoztek stb. Tehát felbomlottak a társaságok. 28 évesen egyedül maradtam. Innét álltam fel. Sikerült. Új város, új emberek, más szakterulet.
2022. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Volt sajnos.
2022. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer történt: munkanélküliség, lakás elvesztése. Négy évembe telt, mire azt mondhattam, hogy "talpra álltam". Hogy láttam neki? Nálam a munkahely volt a legfontosabb, de szerencsémre olyan helyre kerültem, ahol a környezet is gyógyító hatással volt, új ingerek, szociális élet.
2022. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!