Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Strandon mennyire gáz ha a...

Strandon mennyire gáz ha a nagy ujjamon a köröm be van feketedve majdnem teljesen, mert volt foci közben egy kis balesetem?

Figyelt kérdés

Összerúgtunk az ellenfél játékosával és szinte teljesen véraláfutásos. Strandon mennyire gáz, vagy mennyire undorító/hiszik azt, hogy igénytelen?

Érdemes/lehet valamivel letapasztani?


2020. júl. 5. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem nézi a körmödet...
2020. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én magamból kiindulva nem nézem az emberek lábfejét, szóval talán más se.:) meg egyébként se gondolnám gáznak, nekem is volt már egy kis baleset miatt ilyen lábujjam, különbséget tudok tenni a kosz és a véraláfutás között.
2020. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ha zavar, tegyél rá ragtapaszt, bár alighanem leázik.
2020. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nagyon. Mindenki rád fog mutogatni, sőt körözni fog az FBI. A NASA meg rád állítja az összes műholdját, a híradóban is benne leszel.

Ja, nem, senkit nem érdekel a körmöd, sőt jó eséllyel te magad sem.

2020. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapaszd le, de miert lenne ciki. Nem gombas. En ugyan ovodas koromban halalra remultem, mikor az ismerosunk korme fekete volt, nade na.
2020. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!