Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 60 ezres városban szerinte...

Egy 60 ezres városban szerintetek érne attrocitás egy srácot, akinek fehérre és kékre vannak festve a körmei?

Figyelt kérdés

A középső és a mutató ujjam kék, a többi fehér. Nem merek körömlakkal bemenni a városba, csak itthon és legfeljebb a kertben viselem. Jó lenne, ha lenne annyi tolerancia az emberekben, hogy emiatt nem vernének meg, vagy ne szólnának be. Úgyhogy ezért sem szeretném bevállalni, inkább nem kockáztatok. Az is zavarna, ha mindenki engem bámulna. Ti nagyon megnéznétek emiatt?

Attól nem félek, ha melegnek néznek, hiszen úgyis az vagyok. :D Csak azt nem értem, miért nem lehet egyszerűen csak békén hagyni a másikat, élni és élni hagyni.



2019. júl. 22. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2019. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Miért kell kitenni az ablakba a szexuális irányultságodat?
2019. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem teszem ki az ablakba, egyszerűen csak szeretném kifesteni a körmömet. Most tehetek én róla, ha arra asszociálnak ebből, hogy meleg vagyok? Ennyi erővel miért vannak az utcán rockerek, emósok, tetovált emberek? Nekik mitől van több joguk magukat adni, mint nekem?
2019. júl. 22. 19:41
 4/13 anonim ***** válasza:

A kérdés arra irányul hogy beléd kötnek-e vagy arra hogy miért kötnek beléd?

Amúgy fesd ki nyugodtan. Ha nagyon bámulnak vagy rossz társaságba keveredsz ökölbe szorítod a kezed és nem látszik.

2019. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát sokan lenézőek lesznek majd, és beszólnak miatta. Erre jobb ha felkészülsz. Esetleg kinevetnek érte.


Régen a férfiaknak lila volt egy-két körmük, mert téglákat pakolgattak, fát vágtak, manapság a fiatalok önmaguknak festik. :D

2019. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Várd meg a telet. Kesztyűben nem lesz gond.
2019. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha feltűnő, akkor elsőre jobban megnézném, de egyáltalán nem zavarna.
2019. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, igen érhet emiatt atrocitás, leginkább beszólások formájában. Én is néznék egy nagyot, de nem zavarna, nem szólnék be, főleg, hogy zenei fesztiválokon nagyon sok furcsa embert láttam már. Egy kérdés? Miféle késztetés vezet arra, hogy kékre fesd a körmöd, punk vagy?
2019. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Igen, sajnos. Évtizedekkel vagyunk lemaradva azoktól a helyektől ahol bárki bárhogyan járhat az utcán.
2019. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

4: Arra irányult, hogy belém kötnek-e.

5: Nem vagyok punk, csak most ez nekem így tetszik. Amúgy van, amikor csak fehér az összes, máskor narancssárga, meg ilyenek.

2019. júl. 23. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!