Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 60 ezres városban szerinte...

Egy 60 ezres városban szerintetek érne attrocitás egy srácot, akinek fehérre és kékre vannak festve a körmei?

Figyelt kérdés

A középső és a mutató ujjam kék, a többi fehér. Nem merek körömlakkal bemenni a városba, csak itthon és legfeljebb a kertben viselem. Jó lenne, ha lenne annyi tolerancia az emberekben, hogy emiatt nem vernének meg, vagy ne szólnának be. Úgyhogy ezért sem szeretném bevállalni, inkább nem kockáztatok. Az is zavarna, ha mindenki engem bámulna. Ti nagyon megnéznétek emiatt?

Attól nem félek, ha melegnek néznek, hiszen úgyis az vagyok. :D Csak azt nem értem, miért nem lehet egyszerűen csak békén hagyni a másikat, élni és élni hagyni.



2019. júl. 22. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

9-10


Nincs abban semmi lemaradás, ha a közösségtől elütni szándékozó emberektől a közösség inkább elkülönül. A másmilyennek látszani akarók idézik elő, ők hívják fel magukra a figyelmet. Mint ahogy egy olyan nő is, aki mondjuk 10 centisre növeszti a körmét.

Aki elüt a normálistól az viselje is el, hogy jól megnézik, beszólnak neki. Arra ment ki eleve.


Ez már megint a homoszexuális propaganda "kérdése", igaz?

2019. júl. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nem, valójában ennek semmi köze a homoszexualitáshoz. A ruha nem csak véd, ápol és eltakar, nem csak a divat határozza meg mikor milyen színű és szabású legyen, hanem a személyiségedről, a hangulatodról is közöl valamit kifelé. Az ember egyéniségként tekint magára és nem egy tömeg normál egységeként. Neked van 5 egyforma pólód? Te attól függően vagy kopasz vagy hosszú hajú, hogy a többség melyiket tartja normálisnak? Ameddig valaki nem közszemérem sértő vagy félelemkeltő, miért ne nézhetne ki bárhogyan? Téged zavar? Félsz tőle? Sértő rád nézve? Nem értem. Azt simán el tudták fogadni az emberek, mikor konkrétan döglött állatokat viseltek magukon, ahogy most is mennyire normális, hogy műanyagot ragasztanak a körmükre, vagy vegyszerrel kironcsolják az eredeti hajszínüket, hogy aztán befesthessék másra, meramit a többség elfogad normálisnak, az már attól kezdve jól van az úgy. Ki mondta? Te mondod?
2019. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%

Én csak azt mondom, hogy ma is, mint mindig a történelemben, a kinézet a körülöttünk levőknek azt mondja, hogy ezt adom nektek, ti körülöttem levők, kifejezem, hogy kikhez-hova tartozom.

Ha egy férfi női akármiben-akárhogyan jelenik meg a közösségben, az kihívja maga ellen 1. a nőket, hogy hozzájuk tartozik-e, elfogadják-e nőnek, és 2. a férfiakat -hiszen végülis az- hogy elfogadják-e férfinak, a női divatviselete ellenére.

2019. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!