Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon szűk az érdeklődősi...

Nagyon szűk az érdeklődősi köröm, ezért magányos vagyok, mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés
Mivel sok olyan témához ami népszerű nem tudok hozzászólni, így beszélgetni sem tudok az emberekkel, ezáltal nagyon magányos vagyok, 1-2 emberrel tudok csak beszélgetni akikkel van közös témánk. Viszont én nagyon szeretnék emberi kapcsolatokat, de így hogy ismerkedjek, ha engem egyszerűen nem érdekel az amiről a többség beszél?
2019. aug. 8. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi érdekel?
2019. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt javaslom, próbáld tágítani az érdeklődési köröd! Miket szeretsz?
2019. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Múltkor egy szórakozó helyen álltam neki makettezni..

Végén 5en raktuk össze. Mindenkinek meg volt a saját sztorija.

2019. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kevés dolog. Rajzolás, zene és edzés. Máshoz nem igen tudok hozzászólni. :( Például ha filmekről kérdeznek mindig rosszul érzem magam, mert nem nézek egyáltalán, pedig ez egy alap minden embernél. És így el is kerülnek ezután.
2019. aug. 8. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok. Nem érdekelnek a manapság népszerű dolgok. Én is nézek filmeket meg szeretem a zenét, de nem épp olyanokat, amelyeket a többség. Például a legnépszerűbb, moziban ezerszer lejátszott filmek valahogy mindig kimaradnak az életemből, de nem is bánom. Igazából semmi egyedi hobbim sincs, amivel esetleg felkelthetném mások figyelmét. 18/L
2019. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ez az igazi ok, hogy nem tudsz beszélgetni másokkal.


Mérnökinformatikus hallgató vagyok BTKs barátnővel. Semmi közöm az irodalomhoz mégis több órát beszélgettem vele egy huzamban egy irodalmi vesztiválról plusz Poket zsebkönyvet és más nekem telejesen kínai témáról.


Egy normális szociális helyzeteben kényelmes ember bármiről bárkivel tud beszélni, mert nem nem interjúztatás ahol vannak jó és rossz válaszok. Itt csak válaszok vannak.


Ne ezt okold. Más miatt nem megy az ismerkedés. Ne ragadj le ennél a témánál.

2019. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A rajzolás,zene és az edzés rokontémája azok a festőművészek,szobrászok akiknek alkotásaik világraszóló,nem beszélve az életükről melyben megismered egy-egy kor szépségeit,nehézségeit azaz a hiteles történelmet.

Ehhez járul a sport ami igen népszerű téma,persze ha igyekszel a sajátosan kívül másban is jeleskednek.

Ezekben a témákban sem nézel tévét?

2019. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!