Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40-es férfi miért büszke a...

40-es férfi miért büszke a külsejére miközben anyagilag meg egy nulla?

Figyelt kérdés

Albérletezik, kocsival én még nem láttam, de marha büszke magára mert hogy egészséges meg izmos, sportos és jóképű.


Kicsit el van tévedve szerintem az életben ha azt gondolja az ő korában ezek a dolgok számítanak.


Miért nem veszi észre mekkora lemaradásban van???



2022. márc. 13. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ne irigykedjél, menj inkább gyúrni!
2022. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Az véletlenül sem lehet hogy neki nem azok a dolgok fontosak mint szerinted kellene hogy legyenek igaz? 😄
2022. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Miért minek kéne számítania? Az egészség az egyik legfontosabb dolog :D...40 évesen temesse el magát, mert másnak az tetszene? Valahogy nem értem a mai fiatalokat ti 20 éves korotokig láttok azt ennyi...ha meg nő vagy akkor nincs is kérdésem, ömlik belőletek az ilyen szar :D


29f

2022. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ő más dolgokat tart fontosnak mint te . Nem vagyunk egyformák . Kb telibexarom, hogy lesz-e saját házam vagy lakásom mivel amolyan vándormadár típus vagyok. Egy évnél tovább sehol se tudok megmaradni így lakást vagy házat felesleges vennem akárhol is . És nekem is fontosabb hogy jól nézzek ki . Mert 38 vagyok, de számtalan alkalommal megtalalnak a 16 év körüli lányok. És büszke vagyok rá hogy edzek, teszek a testi-lelki egészségemért. Hogy ez a magadfajtaknak tetszik e vagy nem az se érdekel . Fogadd el hogy nem mindenkinek ugyanazok a dolgok a fontosak .
2022. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha azt az elvet követjük, hogy a pénztárcád és úgy összességében a vagyonodat nem fogod a sírba magaddal vinni, akkor tisztán kivehető, hogy míg a te életed egy olyan dolog hajkurászásával megy, ami lehet hogy ad egy kis örömöt, de inkább csak szükséges rossz. A végén pedig semmit sem fog számítani.


Míg neki bár nem jut ki ebből a dologból, de rengeteg ember körülveszi, sok nőnek tetszik, sármos, sok dicséretet kap, egészséges és megéli az életét.


Összességében már most látszik a különbség: te egy besavanyodott p.csa vagy, ő meg önmagára adó boldog ember. Ha pedig férfi vagy, akkor meg még tisztább a kép: még pénzzel sem kellesz a kutyának se.

2022. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát, egy sportos, egészséges, izmos, jóképű negyvenes jobb partner, mint egy hájas, beteges, megkeseredett pénzeszsák
2022. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem veszi észre mekkora lemaradásban van???


Te, mint nagy GyK-s megmondóember🤣


Bírom a magadfajtákat, mindent is jobban tudnak másoknál, kinek hogyan kéne élnie...🤢

Csak az irigység beszél, ugye?😝

2022. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

"40-es férfi miért büszke a külsejére miközben anyagilag meg egy nulla?"

Mert külseje van, pénze meg nincs. Miért azon keseregjen, ami nincs, ahelyett, hogy annak örülne, ami van? :)


"mekkora lemaradásban van"

Akkor majd másvalakit választasz, ha szerinted lemaradásban van. Nem rád ácsingózik, nyugodt lehetsz.

2022. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom ez megint a szokásos kérdező aki irigykedik hogy a "semmirekellő" jóképű és izmos férfiak nem farkalják meg.
2022. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ártott neked,akkor inkább foglalkozz magaddal,neked is van bőven hiányosságod.
2022. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!