Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy én...

Mi lehet az oka, hogy én büszke vagyok a pasimra, ő viszont szégyell és kibeszél engem?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, én azt hittem szeretjük egymást.


Ha barátnőmmel kettesben összefutok, vagy ismerősömmel beszélgetek és előjön a "miújság veletek?"-téma, sose magamról kezdek beszélni, hanem egyből a barátomról mesélek. pl. "képzeld, előléptették a munkahelyen! Olyan ügyes és okos!", vagy "képzeld, elkezdett kondiba járni és kezdőhöz képest nagyon gyorsan fejlődik! Olyan erős és vonzó, imádom!"


Tegnap, munka után a városban összefutottam barátom kollégájával (srác), akivel szintén jóban vagyok, elkezdtünk dumálni egy kicsit. Kérdeztem tőle, hogy mennek-e ki éjszakára pecázni, mert akkor beugrok a boltba venni nekik sört, úgyis bevásárolni indultam.

Erre annyit mondott csak, hogy a barátom már hetek óta csak azt tárgyalja ki vele, hogy én milyen rossz neki otthon velem lenni, mennyire elviselhetetlen vagyok, és inkább túlórázik, minthogy hazamenjen. Hogy ő ezt nem is érti, hiszen most is úgy látja, hogy egy kedves és figyelmes lány vagyok. Más srác a csillagokat is lehozná egy ilyen lányért, ő meg csak panaszkodik rólam 0-24 a munkában.


Teljesen elképedtem, és elszomorodtam. Fogalmam sem volt, hogy így érez a barátom.

Mikor hazamentem, csak köszöntem, nem is beszéltünk semmit, ment ki horgászni a fenti kollégával.


Szóvá tegyem, vagy inkább ne kérdezzek rá, hogy miért beszél ki engem és mond el mindennek a munkahelyén? Nagyon rosszul esik. Én a kapcsolat elejétől fogva annyira büszke vagyok rá, hog Ő a barátom, én pedig ezt kapom vissza, hogy csak panaszkodik rólam.

Megkérdezzem, mi baja velem? Úgyis azt fogja mondani, hogy "semmi, mi bajom lenne?"


2021. júl. 6. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el neki, a reakciójaból ugyis látod mi van... am simán lehet hogy a haver rosszindulatú és hazug.
2021. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha a kommunikáció nem működik, a kapcsolat sem fog. Ez már rég nem működik, ha nem őszinte hozzád, és te sem közölted még vele, hogy mit tudtál meg. Igen, az lenne a normális, ha megbeszélnétek. Pláne 5 év után.
2021. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Igazi balek vagy ha ezek után azon gondolkodsz hogy szóvátedd vagy sem, ahelyett hogy azon gondolkodnál hogy szépen dobod ki, vagy olyan módon hogy leszórod a cuccait az ablakból aztán azt csinál amit akar.

Én úgy lennék vele hogy ha azért túlórázik hogy ne kelljen hazajönnie hozzám, akkor nem is kell hazajönnie többé.

Még ma kibsznám mint macskát szarni, ezek után kizárt hogy este képes lennék mellette álomra hajtani a fejem.

Legyen egy kis önbecsülésed.

2021. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

5 év szerintem nem kevés idő...valahogy nehéz elképzelni,hogy szégyell ennyi időt együtt lenni olyannal akit nem szeretek az érdekes lenne,lehet tényleg hazudott az a srác.


Ha mégsem akkor jobban jársz ha lelépsz mert tényleg nem ezt éremled.

2021. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondana valaki a férjemről, akkor körberöhögném és otthagynám. De a pasidat nem ismerem. Mivel én semmit nem tudok magamban tartani, így igen...rákérdeznék nála este.
2021. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Kamu. Ilyeneket nem mond az ember:


"Olyan ügyes és okos!"

"kezdőhöz képest nagyon gyorsan fejlődik! Olyan erős és vonzó, imádom!"


Mintha autista lennél.


" ő ezt nem is érti, hiszen most is úgy látja, hogy egy kedves és figyelmes lány vagyok"


Aha, persze. Majd a haverja ilyeneket mond neked, és a kedves, figyelmes lány előbb hisz a haverja szavának, mint a nagy szerelmének.


Vagy hazudsz és hergelsz, vagy óriási gondok vannak a fejedben.

2021. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem gondolom hogy hazudik a srác, mert írta hogy hazament, csak köszöntek, aztán a pasi lelépett horgászni. Egy normális kapcsolatban ilyen nem történik meg, hogy hazamegy az egyik, és ha ő nem kezdeményez beszélgetést, akkor nincs is.
2021. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Mielőtt nekitámadnál a párodnak, mindenképpen vedd számításba azt a lehetőséget is, amit már többen említettek, hogy az említett srác kavarja a sz...t és a barátod semmi ilyet nem mondott rólad.


Mindenképpen beszélj a barátoddal, de úgy kezdj neki, hogy az előbbi eshetőség benne van a pakliban. Ha a barátod egyértelművé teszi, hogy valóban ilyeneket mondott rólad, akkor erről kell beszélni. Ha meg kiderül, hogy a srác hazudott, akkor meg arról.

Elképzelhetőnek tartom, hogy tetszel a srácnak, ezért akarja, hogy összevesszetek, szakítsatok, és utána lecsaphasson rád. Jellemtelen dolog lenne, de sajnos vannak ilyen emberek is.

Ha a barátod hímez-hámoz, akkor jó eséllyel mondott rosszakat rólad, még ha talán kicsit ki is színezte a kollégája.


Egyébként nekem is szimpatikus, ahogyan a párodról és a kapcsolatotokról írsz. Remélem, párod méltó ember hozzád. Vagy ha nem, akkor utána megtalálod azt, aki méltó lesz hozzád!

2021. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
5 éve kapcsolatban vagy vele, együtt éltek és fogalmad sincs, hogy hogy érzi magát a párod melletted, ki hazudik, a párod, vagy a haverja. "Remek" kapcsolat lehet, már ha nem kamu.
2021. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamu. Ilyet akkor se mondana a haver neked, ha tényleg panaszkodna rólad a férjed... Ráadásul ebbe nincs benne sehol, hogy szégyellne max idegesíted. Imádom az ilyen kitalált storykat...
2021. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!