Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember miért büszke a...

Néhány ember miért büszke a bunkó viselkedésére?

Figyelt kérdés
Pl. mikor rokkant helyre parkol, vagy úgy áll meg az autójával, hogy két helyet is elfoglal, aztán az ilyen embernek ez természetes, és még nem is szégyelli magát érte. Vagy aki bevág eléd a sorban vásárláskor, vagy kocsisorban stb.
2021. júl. 17. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
MERT bunkó!
2021. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert ezzel célt érnek el.
2021. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert az ilyeneknek nincs szégyenérzetük, csak is Ők számítanak.
2021. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ugy gondolnak magukra, mint bunkok, hanem ugy gondoljak, talaltak egy megoldast a problemajukra, es OK szamitanak, mas meg oldja meg, ahogy akarja. En is ilyen vagyok, es az van, hogy vagy te keseregsz masok fszsagai miatt, vagy te csinalod a fszsagokat, de a nap vegen elegedett vagy es ugy erzed, minden ugy ment, ahogy te akartad.
2021. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Mer idióták, le kell csapni őket.
2021. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
4esnek igaza van amúgy, ha nem találsz megoldást, akkor sz*psz. Ökölszabályok és farkastörvények alapján működik a világ. Nem vágsz be más elé a sorban és elkésel valahonnan? Érdekel valakit, hogy elkésel rajtad kívül? Megissza más a levét? Nem.
2021. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Indulj el időben, akkor nem késel el plusz nem kell másokat veszélyeztetni a közúton!

Volt már ilyenből baleset a családban. Utána még nem érti minek kell az út szélén álldogálni 3-4 órát a helyszíneléskor. Nem baj, ő sietett 150-el, 90 helyett, nehogy elkéssen. Másik két autó plusz az övé meg az árokban. Idióták!

Az a véleményem, hogy ezek az emberek nemcsak bunkók hanem rászabadultak a társadalomra és senkire nincsenek tekintettel kizárólag magukra. Egoista nevelés eredményei.

2021. júl. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6os vagyok, értem persze, de akkor is farkastörvények vannak. Alapvetően nem érdekel senkit semmit, nem olyan a világ, hogy ősközösségekben élünk és egymásra utaltság van, nem. Kikaparod a gesztenyét magadnak vagy nem, nem izgat senkit, ha felkopik az állad.
2021. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Ezt értem, hogy mindenki magának keresi meg a bevetőjét, de ezt lehet úgy is csinálni, hogy másokon nem gázolsz át, nem veszed őket semmibe és nem veszélyezteted. Onnan tudom, hogy én is úgy csinálom, mégsem halok éhen, sőt. Társadalomban élünk és ott vannak íratlan szabályok is. Úgy kell másokkal bánni, ahogy elvárod, hogy veled bánjanak. Nem kell pojácának lenni, aki lemond a jogairól, de az udvariasság nem kerül semmibe, cserébe te is jobban érzed magad.
2021. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azert van kulonbseg masok veszelyeztetese, meg a szimpla bunkosag kozott is. Multkor bevagtam a boltban egy lany ele, mert en csak gyorsan ki akartam fizetni egy dolgot es menni, hogy kierjek a villamoshoz, mert hallottam, hogy elkezd csevegni az eladoval, hogy o ajandekot akar xy-nak vasarolni, de nem tudja meg, hogy mit, na mondon ez hosszu lesz, ki nem varom, kozbevagtam, hogy bocs, ezt gyorsan kifizetnem es megyek. Ugy pislogott ram a lany, hogy tuti valami bunkonak gondolt, de pont nem erdekel, nekem dolgom volt, rajta meg latszott, hogy csak otthoni cuccokban, papucsban lesetalt a boltba, kifizettem a dolgomat es mentem. Nyilvan nem fogom megvarni, amig valaki negyed orat cseveg az eladoval, hogy mi lenne a megfelelo ajandek a harmadunokabatyjanak nevnapjara.

Ha autoval kozlekedem, az mas, nyilvan meghalni nem akarok, se masokat megolni azert, hogy valahova odaerjek idoben :D

Aztan ott van a munkahely, ahol meg aztan tenyleg csak akkor ervenyesulsz, ha te vagy az erosebb kutya, es neha ott is szuletnek olyan helyzetek, amikor bunkonak tunsz, pedig szukseges a viselkedesed, mert elotte a normalis, kedves viselkedes / hangnem nem hasznalt.

2021. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!