Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti miért csináljátok...

Lányok! Ti miért csináljátok ezeket a fenékmutogatós képeket a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdem hogy mi vesz rá titeket. Értem hogy már divat lett, mint a kacsaszáj, de mi a cél mögötte? Több likeoló? Többen rátok írnak? Szexuális felhívás?


Az én személyes véleményem hogy aki ebbe a bebicskázott kamion pózba vágja magát az azt hirdeti hogy készen áll bármire, már be van járatva a szekér.



#feneket kamera felé forgatva bánatosan hátra nézni csókos szájjal
2022. márc. 14. 06:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de már nincs kedvem ezeket a közönségi oldalakat nézni, mert ha akarom ha nem az arcomba tolja a sok 15 évest, meg már a felnőtt nők is elkezdték,akiken alig van valami és razzák magukat meg stb. Mivel nem csinálok ilyeneket így fogalmam nincs miért jó ez, bár van pár tippem

- Figyelemhiányos

- Önbizalom hiányos

- Szeretethiányos

- Mindenki csinálja így ő is, azt hiszi ez menő és beáll a sorba

- Szereti ha sok pasi nyáladzik rá

De ezen kívül is lehet még rá pár okuk, de szerintem ezek a leggyakoribbak.

2022. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyse fog olyan csaj valaszolni aki minden nap kiteszi.. Az ilyen csajok altalaba ennyit tudnak.. persze eloben kozeleben sincs altalaba 😅 Csinal 100 beallitott pucsitos kepet jo fenyekkel, filterekkel stb, aztan kivalasztja a legjobbat xd
2022. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerűen borzasztó! Nincs sem erkölcsük, sem becsületük, sem gerincük. Annak sincs, akik ilyenekkel összejönnek. Röviden-tömören ennyi. Punktum.
2022. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők legnagyobb erénye a szemérmesség és a szégyellőség. Hova a francba lettek ezek az értékek ??? Beszarás ami most megy
2022. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a kérdés értelme? Itt a gyk-n csak rendes nők vannak mert senki nem mutogatja magát neten.Ez tök jó!
2022. márc. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Rossz helyen kérdezed. Nem gyakorin fog az emberek topikban lógni ilyen csaj... Hanem instázik és rakja a fenekét fel. Kommentben kérdezd meg tőlük.


Itteni válaszok is azt tükrözik, hogy egyik se olyan csaj aki ilyet csinál. De a miértre ott vannak a válaszok attól függetlenül persze.

Mindenki azért csinál valamit a közösségi médián amit magából próbál menőzni, mert valami nagyon nincs neki az életében. Kompenzál.

2022. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!