Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy sikerült nektek pozitív...

Hogy sikerült nektek pozitív irányba megváltoztatni az életeteket?Hogy tud az ember megváltozni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 3. 19:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként megválogattam, hogy milyen emberekkel veszem magam körbe, és pár dolgomon kezdtem el változtatni, pl. már nem hagyom, hogy más negativitása, frusztrációja rám ragadjon, többet vagyok fejben a jelenben és nem a múlton, jövőn agyalok.

Tavaly ilyenkor elég mélyre süppedtem az önsajnálatban, mert sok gond, nehézség zúdult a nyakamba, és a megoldás keresése helyett a rossz utat választottam (önsajnálat). Amikor ezt, és pár másik hibámat is megtaláltam, dolgozni kezdtem magamon, és azon hibák tudatos kigyomlálásán is. Nem volt egyszerű, elég időigényes és hosszadalmas, türelmet igénylő folyamat volt, és még mindig nem tartok teljesen ott, ahol szeretném, de mindenképp megérte és szerencsére hosszabbtávon is érzem a pozitív változást.

Szóval az első lépést magamban tettem meg, és egy ponton már sorra pozitív dolgok kezdtek velem történni. Természetesen negatívak is akadnak, de messze nem olyan sok és leterhelő, mint rég, és már inkább megoldandó feladatként tekintek rájuk.

2022. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor ez nem is olyan hosszú táv, ha tavaly kezdted! És milyen meditációt csináltal?
2022. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!