Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a csajoknál a...

Szerintetek a csajoknál a saját körmökkel vagy a műkörmökkel rendelkezők a veszélyesebbek?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel hogy egyenlő hosszúságú körmökről van szó.

Indokoljátok is meg légyszi.



2022. febr. 28. 22:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10

Filmben lehet, de a valóságban én még nem hallottam ilyenről.

2022. febr. 28. 23:42
 12/19 anonim ***** válasza:
11#: és pl.: karateoktatáson, ha ilyet tanulnak párban a felek? És ezt esetleg alkalmazzák is éles helyzetben?
2022. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Karateoktatáson, nem szokás puncin rúgni egymást az tuti.
2022. febr. 28. 23:51
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Mint nő, akinek már volt műkörme: attól függ, mennyire hegyesre van reszelve a műköröm. A sima mandulára / lekerekítettebb kockára reszelt műköröm vastagabb, ezért nehezebb vele karmolni (pl. természetes körömmel sokkal könnyebben tudok matricát lekaparni helyekről). Az ilyen p...s stiletto hegyes köröm viszont gyanítom, elég veszélyes tud lenni bunyónál.
2022. márc. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14

Szerinted egy ilyen hegyes köröm mennyire használható?

2022. márc. 1. 00:19
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15 kérdés, ki mire akarja használni... karmolásra, szemből gyors szúrásra valszeg jobban "használható" mint a sima köröm, de konkrét tapasztalatom nincs, mert nem vagyok egy telepi verekedős ribizli.
2022. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Aggasztó, hogy téged ez ennyire érdekel :D
2022. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen műköröm és milyen természetes köröm. Ápolt természetes köröm, főleg lakkozva szerintem veszélyes, és nem törik le könnyen.


Műköröm veszélyessége függ a köröm minőségétől, attól hogy hogy ragasztották oda, attól hogy milyen a körömvég.


plusz hogy mire használják, karmolni az ellenfeled karját, oldalát, vállát, arcát, vagy egyenesen kiszúrni a szemet és akkor mindegy milyen köröm mert a börtönben senkit nem fog érdekelni.

2022. márc. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Amelyiknél kés van
2022. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!