Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ártottál másoknak, vagy...

Ártottál másoknak, vagy tettél rosszat, gonosz dolgokat másokkal? Bánod ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés
Itt mindenki megvallhatja, meggyónhatja bűneit. Öntse ki mindenki lelki szemetesládáját. Mi rosszat tettél, amit bánsz?

2022. febr. 15. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
NEM, ezért nincs mit megbánnom
2022. febr. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Remélem, hogy nem, bár tudom, hogy volt valaki aki annak tekintette, amikor nem voltam megelégedve a "munkájával".
2022. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Direkt nem. De biztos van, akit véletlenül megbántottam.
2022. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

😔 Kozepiskolaban bantottam egy fiut, bully voltam. Nagyon eretlen voltam agyilag is es erzelmileg is, nem gonoszsag volt, inkabb a "tömegvonzás". A sajat evfolyama is folyamatosan bantotta, mar ugy bukott hozzank, h tudtunk mindent.

Ezt sajnalom a legjobban, lelekben mar ezerszer bocsanatot kertem tole.

Ma mar nagyon odafigyelek, h ne okozzak fajdalmat masoknak, sot, en allok ki a gyengebbek mellett.

2022. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Velem bántak rosszul emberek, például régi osztálytársak, illetve anno a pszichiátrián is néhányan. Gondolatban sokszor lemészároltam őket, de később megbékéltem velük.
2022. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Felgyújtottam a húgom exének az autóját, miután kiderült, hogy hónapokon át megcsalta. A mai napig nem derült ki, hogy én voltam.
2022. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer részegen kavartam az akkori legjobb barátnőm pasijával. Több éve volt, egyelőre nem derült ki de a mai napig bánom. Persze a lánnyal nem tartom már a kapcsolatot, nem lett volna gyomrom hozzá, de jó lecke volt.
2022. febr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Egyik ismerősöm egy külföldi nőt vett el. Sportoló volt,eu és világbajnok a sportágában.Nő piszkosul féltékeny volt.Végén már mikor a válás felmerült, a nő tisztára megőrült.Egyik hajnalban a haverom arra ébredt hogy kikötve van,lábakat szét.Sajnos az történt vele, amit sok férfi nem szeretne, a nő kiherélte.Hogy ne csalja meg soha.

Kórházban később ellátták,de a tökeit nem tudták visszarakni neki, eunuch lett.Sors fintora a nő ezután még szerelmesebb lett a férfiba.Pár hónap után megint beadta a derekát, és együtt élnek.Bár nagyon látszódik már hogy a nő az irányító a kapcsolatban.

ez az ismerősöm az unokatesóm.

nem rólam szól, de kicsit én se értem hogy ártanak valakinek és mégis megbocsát.

2022. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Az ártásnak számít, ha tetszik egy lány/nő, és nem udvarolok neki?
2022. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8: EZ most komoooolly???!?! 😲😱😱🤯
2022. febr. 15. 19:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!