Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a tervedi péntekre és...

Mik a tervedi péntekre és hétvégére?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:

#65 3-4 munkakör egyszerre,az már tényleg nem jó,el sem tudom képzelni hogy bírod ennyi ideje?

Ezt rossz hallani,átérzem a helyzeted nekem is volt egy ideig olyan hogy enni sem volt időm, de aztán rá jöttem hogy enni azt igen is kell és ha már enni sincs időm rossz helyen dolgozom,meglepő módon de igazam volt.

Tudom lehet hogy nehéz kivitelezni de mindig szakíts magadra időt és ebédelj, annyit egy munka sem ér hogy éheztesd magadat.


Remélem azért a falkavezér kordában tudja tartani a csapatot?


Kicsi de praktikus autó.

Örülök hogy sikerült olyat venni amilyet szerettél volna.


Majd bele jössz meglátod,szerencsére ez azért kevesebbet fogyaszt mint egy dízeles.

2022. febr. 4. 22:39
 72/75 A kérdező kommentje:

#69 Az nem rossz.


Így hogy úszol azért valamilyen formában sokat tud segíteni a gerincferdülésen ugye?

Nagyon jól teszed,így tovább csak biztatni tudlak,jó úton haladsz,kitartást és sok sikert kívánok hozzá.


Ezt nevezem,ez már tényleg kihívás,napi 7 km simán le lehet gyalogolni na de futni már azért jóval nehezebb,mindjárt itt van március szóval szedd össze magad és hajrá.

Milyen távot kell átúszni a Balatonnál? Azért az sem piskóta.

2022. febr. 4. 22:48
 73/75 anonim ***** válasza:
0%
Közöd? :P
2022. febr. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tervem xanax és próbálom túlélni a létem elviselhetetlenségét :(
2022. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
100%
74. Pacsi,nekem más.
2022. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!