Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a tervedi péntekre és...

Mik a tervedi péntekre és hétvégére?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
100%

#29

Mi a munkád és mennyire vagy megelégedve vele ha nem titok?


Digitális nyomdában vagyok grafikus, nyomdász, könyvkötő. Magát a munkát csinálni imádom, ez a hobbim, de a kollégák és az egyre bunkóbb vásárlók miatt már nagyon elegem van ez egészből.


Olyan sok kutya van arra felé?

Mi lesz a sorsuk?


Már nincs annyi kóbor kutya, mint pár éve volt. De sajnos egy külterületi telephelyről kidobták őket és elszaporodtak.

Ha sikerül őket befogni, a helyi menhelyre kerülnek.

Korábban is volt ilyen eset, ott sajnos veszélyesek voltak a kutyák, hónapokig próbáltuk őket elkapni, mert tanyákra törtek be, emberre támadtak. De sajnos végül ki kellett őket lőni. Ezért lenne jó a mostaniakat elkapni.



Milyen fajta kutyusaid vannak?


3 mentett kutyám van, egyik bichon keverék, másik agár keverék, a hamradik spicc keverék.



Mit fogtok bütykölni a kocsin?

Nemrég vettem a kocsit. Dísztárcsákat felrakjuk, új magnót beszereljük, kutyák helyét kialakítjuk hátul.

2022. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:

#43 Milyen fajta munkát szeretnél végezni?


Azért az ivást ne vidd túlzásba.

Kitartás.

2022. febr. 4. 04:26
 53/75 A kérdező kommentje:

#44 Van valami jó film a Netflixen amit te ajánlanál nekem?

Merre szoktál sétálni,biciklizni inkább? Teszmészetben vagy városban?



#45 Ne mondj ilyet,biztosan tudsz valamit kezdeni vele amitől jobban tudod magadat érezni,csak higy magadban és ne add fel ilyen könnyen.

Kitartás.

2022. febr. 4. 04:38
 54/75 A kérdező kommentje:

#46 Azta ez nem semmi,ügyes vagy.

Mennyire rokon nyelv a finn és a magyar? Van közte valami hasonlóság? Most lehet hogy butaságot kérdeztem. 😅

Svéd nyelv hasonlít valamennyire a finnhez?

Hogy jött ez az észt nyelv tanulás?

Melyik nyelvet volt a legkönnyebb megtanulni és melyik nyelvet volt a legnehezebb?


Akkor már profi vagy balattben is,tényleg nem voltál még egy versenyen? Ha még nem szerintem érdemes lenne ki próbálod ott is magadat,biztosan jól menne.

El tudom hinni,de ha szereted akkor minden rendben és le tudod győzni a negatív dolgokat is benne.


Na és hogy tetszett az embereknek a képeid?

Ezt szomorúan hallom hogy már nem éri meg portrét rajzolnod.

Még az ember nem tudja mennyi munka is van vele,addig sajnos nem is becsüli azt meg fizetés ügyileg sem,nyilván vannak kivételek de sajnos ők vannak kevesebben.


Ezt örömmel hallom,ne gondolkodj ezen túl sokat mert az csak le merít,nyugi senkinek sem árulom el a nevedet, tudok titkot tartani. 😄

Ha valóban jók a képeid akkor szerintem nyugodtan gondolkozhatsz ezen is,nyilván sokkal több vásárlód lenne külföldről,több nyelven is beszélsz szóval mire vársz?

Nyugatdan próbáld meg, biztosan sikerülni fog, hajrá.

2022. febr. 4. 05:14
 55/75 A kérdező kommentje:

#47 Köszönöm szépen,kedves vagy.

Ha le van írva akkor mire vársz?

Ha mindent ki próbáltál már amiket le írtál itt az ideje újra le ülni és új ötleteket össze írni, tudom nem egyszerű de egyáltalán nem lehetetlen,aztán szépen fokozatosan megvalósítani azokat.

Nem egy rossz megoldás ez sem,amelyik munka esetleg tetszik leírás szerint azt a valóságban is nézd meg,aztán ha be jön vágj neki,tanuld ki.



Sajnos ez már csak ilyen,de ha csak várod a csodát akkor eléggé kevés esélyed van szerintem.

Egyébként teljesen megértelek,de muszáj lesz mostmár talpra állnod végre,ha nem teszel semmit akkor még mélyebbre fogsz süllyedni, ahonnan még nehezebb lesz felállnod.

Álj fel és kezd el végre ma,sok sikert kívánok.



#48 Xboxon mivel játszol?

Hogyan teltek az elmúlt hétvégéid?



#49 És azon kívül valami terv?



#50 Milyen finom süti fog készülni?

Milyen könyvet olvasol és miről szól? Hogy tetszik eddig?

Milyen nyelven tanulsz?

Rokonokhoz milyen sütit tervezel vinni?

2022. febr. 4. 05:44
 56/75 anonim ***** válasza:
100%
Apumhoz megyek át, úszni és futni megyek, ezen kívül brutálisan sokat szeretnék aludni, punnyadni és olvasgatni a neten.
2022. febr. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:

#51 Ezt örömmel hallom, bár annak már egyáltalán nem örülök hogy ilyen kollégád vannak.

Sok türelmet a vásárlókhoz.

Kitartás,majd lesz jobb is.

Mennyire nehéz ez a fajta munka?


Szomorú hogy vannak ilyen emberek, de hála itt vagytok ti akik megmentik őket.

Remélem jobb sorsuk lesz szegény kutyusoknak.


Biztosan sikerülni fog őket el kapni,elvégre ti már ebben profik vagytok,sok sikert.


Ez szép tőled hogy megmentetted őket,hogy jönnek ki egymással és ki közülük a falkavezér?


Milyen autót vettél?

Hogy tetszik?

2022. febr. 4. 06:09
 58/75 anonim ***** válasza:
100%
53: Sajna nem tőlem függ, vagyis 90%-ban nem tőlem, hol jobb hol rosszabb ez az egész, így csak a reménykedés marad, hogy jobb lesz mint az átlag
2022. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:
#56 Úszást vagy a futás szereted jobban?
2022. febr. 4. 06:12
 60/75 A kérdező kommentje:
#58 Ennyire könnyen ne add fel,ha rosszul érzed magadat csinálj valamit,menny ki a szabadba,ne hagyd magadat,légy erős.
2022. febr. 4. 06:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!