Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a tervedi péntekre és...

Mik a tervedi péntekre és hétvégére?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
100%

#40:

nézőpont kérdése, neten elég sok anyag van ami segít tanulni, nem magadtól kell kitalálni mindent, csak fel kell építeni a dolgokat


hát főleg játékfejlesztés terén

van egy csomó félkész dolog, azokkal kell haladjak

ezeknek nézek utána és tesztelgetek, fejlesztek

2022. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:

#41 Ez mondjuk teljesen igaz,úgy azért egy fokkal tényleg könnyebb.


Csak ne vidd túlzásba. 😁

2022. febr. 2. 23:06
 43/75 anonim ***** válasza:
100%

5. Adom,hasonló.

Munkakeresés...

Megoldani valahogy,hogy legyen nálam egy telefon,mert az kelleni fog...

Stressz,alvás,ha maradt valami akkor ivás...

Álomba sírom magam,aztán ja...

2022. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorizok, fetrengek az ágyban. TV-t vagy Netflixet nézek, zabálok. Esetleg összeszedem magam, és elmegyek sétálni vagy biciklizni egy kicsit.
2022. febr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös az OCD és a depresszió úgy is tönkreteszi.
2022. febr. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 Metionin ***** válasza:
100%

39. Angol, finn felsőfok, német nagyjából középfok de már elég passzív mert nem használom, svéd, észt alapszinten. Angolul, finnül, svédül és észtül dolgozok.

5 éves korom óta de sajnos voltak kihagyások. Versenyre nem járok, azt meghagyom a profiknak, fellépések vannak bár a covid miatt elég sok elmaradt. Amúgy ezt csak úgy lehet csinálni, ha tényleg nagyon szereted, mert kívülről olyan szép de belülről nagyon kemény és sokszor fájdalmas is.

A képeimmel néhányszor voltam kiállításon, nem önálló, csak pl. az egyetem vagy valamiféle egyesület másokéval együtt kiállította őket. Eladni már nem szoktam, régebben vállaltam portrét de egyszerűen nem éri meg. Rengeteg munka van benne és a megrendelők mindig sokallják az árakat, sokszor annyiért akarták megvenni, amennyibe csak a vászon került. Pedig mindig előre elmagyaráztam az anyagköltséget, munkadíjat stb. Meguntam.

Privátban lehet hogy küldök linket de még gondolkodom, hogy hol vagyok fent név nélkül a rajzokkal :D főállásra amúgy nem gondoltam, annyira nem tartom magam jónak, hogy pl. külföldre is nagy számban adjak el, márpedig ebből megélni nem Magyarországon fog az ember.

2022. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor végre itt az ideje le írni a teveidet,aztán szépen sorrendbe tenni,majd el kezdeni azokat megvalósítani."


Nagyon aranyos vagy, de ezeken rég túl vagyok. Most már itt is szoktam emberekre írogatni, ha leírják, mit dolgoznak, és nem tudom pontosan, hogy az mit takar.


Terveznék, de nincs mit. Mintha ki kéne számolnom, mennyi idő odaérni, ahova nem tudom, hogy menni akarok. Irigylem azokat, akik mindig tudták, mit akarnak, és akik értenek is ahhoz, ami sok pénzt hoz.

2022. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
100%
Portörlés, azon kívül lazítás: xbox, filmezés, stb. Az elmúlt néhány hétvége pörgős volt, most jól fog esni egy kis lustálkodás.
2022. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
Kivárom a jövő hét elejét. Abból nem lehet bajom.
2022. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken sütit sütni tervezek, valamint kiolvasni a tegnap elkezdett könyvet és még szeretnék pár órát foglalkozni nyelvtanulással is.

Szombaton pihenés és nyelvtanulás a cél, vasárnap pedig vendégségbe megyünk rokonokhoz, oda is tervezek valamilyen finomabb sütit vinni.

2022. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!