Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Saját évfolyamtársak előtt...

Saját évfolyamtársak előtt meztelenkedni aktmodellként nagyon ciki vagy ez van,ez a biznisz erről szól?

Figyelt kérdés

Képzőművészeti egyetem, ahol művészeti anatómia tárgy keretében lehet vállalni aktmodellkedést. nem is rossz, 8.000 /óra díjért.

De van egy bibi, a saját csoporttársaid akikkel amúgy is együtt vagy órán , nos ők lesznek akik előtt meztelenkedni kell.

Ez így nagyon gázos?


Mert ha vadidegenek lennének akiket sose láttam még és soha többet nem is fogok akkor leszarnám.


2022. jan. 29. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem szarod le, akkor ne csináld. Egyébként meg nem csak saját magad miatt lenne ciki, hanem a csoporttársaidat is kellemetlen helyzetbe hoznád vele. Az ilyen állás külsősöknek van meghirdetve.
2022. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés is rendszeresen fölmerül.

Lassan azt a kérdést kell számon tartanunk, amelyik nem kamu-gyanús.


Nézd, nekem nem lenne gázos. De én én vagyok. Te meg te. Sokra mész azzal, hogy egy random idegen, akinek se nemét, se életkorát nem tudod, mit vállalna be.

2022. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"csoporttársaidat is kellemetlen helyzetbe hoznád vele"


Hát nekik se tart ám senki fegyvert a fejükhöz... nem kell ott lenni.


De azt azért tudni kell hogy hatalmas a hiány modellekből és kép opciójuk van: vagy elfogadják azt a modellt aki van, vagy nem lesz modell és akkor nem gyakorolhat élő modellen.


És akkor marad a fotóról alkotás, az meg messze nem ugyanaz.


"Az ilyen állás külsősöknek van meghirdetve."

Ilyen kriétrium nincs sehol leírva... ez ténykérdés.


lehet jelentkezni óradíj ennyi, mail cím ide várják a jelentkezőket.

2022. jan. 29. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem vállalnám. Csak egy genyó legyen köztük, aki visszaél ezzel később.
2022. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Én csináltam anno az egyetemen. Évfolyamtárs vagy sem mindegy mert kb egyiküket se láttam azóta se.


Kit érdekel ki mit gondol. Oda felnőttek járnak, látott már fütyit mindenki, pénzt felvettem érte és kész.

2022. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"vagy elfogadják azt a modellt aki van, vagy nem lesz modell és akkor nem gyakorolhat élő modellen"

Ha te modellt állsz, akkor hogyan gyakorolsz?

2022. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

"Ha te modellt állsz, akkor hogyan gyakorolsz?"


Úgy hogy beülök azonos tárgy egy másik órájára egy másik modellhez, úgy.


Már ha van kihez ugyebár, mert ahogy írják nagy hiány van modellekből, így simán lehet hogy egyik órán van modell a másikon meg nincs.

2022. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!