Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a románokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon utálnak minket? Én rengeteget jártam Nagyváradra és magyarul beszéltem a családtagjaimmal és nem lettem felakasztva( eddig.)

De az ilyen helyeken mint Bihar megye meg Kolozs megye ott csak vannak már olyan fejlettek az emberek hogy elfogadják hogy vannak magyarok is a világon és nem feltétlen vagyunk barbárok



2021. dec. 23. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogarasi havasolban voltunk '18-ban. Közömbösek voltak, de rajtunk látszott, hogy nem helyiek vagyunk, csak túrázunk.
2021. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Köztük is van normális, kőbunkó, meg politikus. Csak az arány... az arány...
2021. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Isten óvja azt, aki a közelükbe kerülnek: kipuhatolják a másik gyenge pontját, így kihasználják 1000-el, csak a xart kavarják állandóan.
2021. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
82%
Rosszabbak mint a cickányok..
2021. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En Romaniaban nottem fel. Gyermekkent persze nem szerettem oket, majd felnottkent rajottem arra, ami nagyjabol minden nemzetre igaz: vannak szarhaziak meg vannak jo fejek. Jelenleg nem Magyarorszagon es nem Romaniaban elek de ott tartok, hogy persze a csalad es barati kor magyar, de a mindennapi eletemben reszt vevo emberek kozul a leghasonlobb nezeteket egy roman kollegaval vallok.
2022. jan. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En angliai vagyok, itt is vannak sokan. Oszinte leszek a kovetkezo par sorban.


10 eve elek itt, ezalatt mindossze EGY romannal lettem joba, baratok vagyunk, havi 1x beszelunk, es rengeteget segitunk egymasnak, ha kell. Megmondom oszinten, hogy en nem keresem a tarsasagukat ha nem muszaj, mert mint mondtak mar, van jofej, meg szarhazi is. Ugy tpasztaltam, hogy utobbibol egy kicsivel tobb van erre felenk. Orditoznak egymassal az utcan, a munkahelyen, sokszor a helyi hirekbe is bennevannak, rendbontasok, lopas, meg minden. Na meg aztan szerencsed van ha szoba allnak veled miutan megtudjak hogy magyar vagy. Ettol fuggetlenul biztos vagyok benne hog vannak rendesek is, csak meg nem talalkoztam sokkal. Ez sajat velemeny.

2022. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Angliában élek, nagyon sok román van a munkahelyemen, nem az a fajta, akiket az előző említ, de azért elég összetartók, és gyakorlatilag kiközösítik azt, aki nem román. Főleg, ha magyar. Egész műszakban megy románul a dumálás, pedig elvileg csak angolul lehetne beszélni. Meg azt vettem észre, hogy rájuk a szabályok valahogy nem vonatkoznak. Egyenruha? Ugyan kérem! Telefon az öltözőben? Bem, a zsebben! Maszk? Mi az nekik!
2022. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!