Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt osszák az észt hogy...

Akik itt osszák az észt hogy "tanulni kellett volna" azok mit szólnának ha nem lenne kukás, takarító, eladó?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 15:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
oSZTJák
2021. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Meg nem mellesleg némelyik tanulatlan pl kukás, jobban keres mint egy tanult pl tanár...
2021. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%

Akkor lenne helyettük más, pl egy robot. Penny, auchal, Lidl, tesco.. kb már mindenhol vannak önkiszolgáló pénztárak, még 10 év és nem lesz hús vér pénztáros ezekben a boltokban.


Amcsiknál van olyan bolt, ahol nincs pénztáros, hanem a szenzor érzékeli mit veszel le a polcról és ráterheli a bankszámládra, amint kihozod az üzlet ajtaján.


Felhőkarcolók üvegablakait pár nagyobb városban már robot pucolja és nem hús vér ember.


Tehát a tanulás az nem a mi kárunkra megy, hanem a tanulatlan emberek jobb életét segítené élő.. de ehhez fel is kénen nőni agyilag nekik.


Amúgy olyan soha nem lesz hogy mindenki, mindig is volt és mindig is lesz egy csóró réteg aki másokra mutogat a saját szerencsétlensége miatt.

2021. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
34%
Mindenkinek informatikusként kellene dolgoznia.
2021. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
58%
Olyat még nem láttam, hogy egy tanult ember csak úgy elkezdte osztani az észt. Olyat már igen, hogy arra reagált, amikor egy takarító, kukás elkezdett panaszkodni, hogy neki milyen nehéz az élete.
2021. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%
Nem gondolnak bele, ahogy abban sem, hogy nem mindenki születik egyformán jó képességekkel. Aki gyenge gimiben vért izzad és napi 3 órát tanul a matek hármasért, fizikából, kémiáról nem is beszélve az eláshatja magát. Ma a bölcsészdiplomáknak nincs értéke, ha nem reál tárgyakból vagy jó és szegény a családi háttered, nincs sok esélyed az életben anyagi jólétre (ezt nem látja be a sok okoskodó). Szerencsére már nem foglalkozok velük, mert nekem még az van, ami nekik nincs: fizikai erő és kitartás a végsőkig. Most ezt fektettem be külföldön és a legtöbb diplomás ismerősömnél többet keresek, azoknál mind, akiknek nem piacképes és megfizetett a diplomájuk, (ami nagy erőfeszítéssel én is lehettem volna, de nem láttam értelmét) .
2021. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Mert eg takarító, kukás, eladó miért nem érdemel emberi életet (fizetést)? És nem arról van szó hogy legyenek kőgazdagok!
2021. dec. 12. 16:22
 8/33 anonim ***** válasza:
69%
Szükség van rájuk is, de ezt általában arra válaszul szokták mondani, amikor a szűz fiúkák elkezdenek hisztizni, hogy miért nem hull a punci az égből... Azért, mert az nem jog, és nem jár alanyi jogon mindenkinek és azért meg kell dolgozni, nem feltétlenül tanulással, de valahogy...
2021. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
34%

Mert azt bárki megtudja csinálni. Sokszor egy diákmunka nehezebb mint ezek. Az megy takarítónak aki nem szeret dolgozni meg tanuli és lusta. Sajnos sok ilyen ember van. Azonban enni meg szeretnek és muszáj valamit csinálni. Az ilyen embereket meg senki nem akarja húdejól megfizetni. Minek?

Persze van kivétel, de az általánosságba ez az igazság.

Viszont a bolti eladói munkakör elég stresszes és nehéz is. Folyamatosan gyorsan számolgatni és visszaadni hiba nélkül. Inkább mennék takarítónak. Még így is, hogy legtöbben kártyával fizetnek.

2021. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%
9: húzzál le takarítóként csak 5 évet, aztán magyarázz, hogy milyen könnyű...
2021. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!