Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen embertípus létezik?

Ilyen embertípus létezik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nagyon haragszol valakire, számon akarsz kérni valamit rajt, hogy miért csinálta. Amikor eléállsz, ordítasz a haragtól, és ő mégis nyugodt, úgy áll hozzád, mintha teljesen barátságosan közeledtél volna, és 1-2 megszólalása után te magad is megnyugszol, sőt nég élvezed is a társaságát.

[Az alapból nyugodt félnek nincs szüksége magyarázkodni, illetve a témát se kerüli, hanem alapból a kisugárzása olyan megnyugtató.]

Az alapból nyugodt fél nem csak megjátsza, hanem ténleg nem ideges.


Nyílván a kérdés az alapból nyugodt félre szól.


Ilyen nyugodt, meg jó kisugárzású embertípus létezik?



2021. dec. 2. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Alapjáraton Charlie Harper ilyen volt a Két pasi meg egy kicsi-ben, de ő kitalált karakter. Szerintem a valóságban is vannak hasonló emberek, akikre úgymond nem lehet haragudni.
2021. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Haragudni lehet, csak képtelenség vele szemben agresszívan beszélni, mert megtör.


A két pasi meg egy kicsi sorozatot annyira nem ismerem, nem szoktam nézni.


Garfield and friends- rajzfilmsorozatban volt egy olyan rész, hogy Johnnak új szomszédja lett, aki hangosan zenélt, énekelt. Garfield először Odie-t (a kutyát) küldte át, hogy halgattassa el, de a kutyát is beállíttatta maga mellé énekelni, végül már a rendőrség, és minden hivatalos szerv ott énekelt, mert mindenkit meggyőzött, hogy álljon be énekelni

2021. dec. 2. 20:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem biztos, hogy a kutya ment először, már nem emlékszem pontosan
2021. dec. 2. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Én általában ilyen vagyok, de nagyritkán nekem is elfogy a türelmem. Akkor sem kiabàlok, de ha az illető már sokadjára emeli fel a hangját, ott hagyom. Egyetlen nyikk nélkül hátraarc és lelépek. Ezzel állítólag az őrületbe kergetem az embereket (magamban jót mulató rajtuk). Ha nagyon haragszok, se telefonra, semmilyen más megkeresésre sem reagálok, a legnagyobb lelki nyugalommal hagyom, hogy csörögjjön 500adjára a telefon, ki sem nyomom. Volt, akivel hetekig csináltam, a végén ő könyörgött, hogy bocsàssak meg. Egyetlen egyszer kiabáltam, a főnökömmel. Mivel mindig ilyen higgadt vagyok, annyira megdöbbent, hogy még sem moccant, aztán kaptam szabadságot, fizetésemelést és azóta megkér szépen, hogy szeretnék-e túlórázni, míg a többiekkel közli, hogy jönnek és kész.
2021. dec. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Létezik.

Nekem meg megvan az a képességem, hogy ezekből is előhozom az állatot.

Imádom viccesen alázni az ilyen halvérű mókusokat.

2021. dec. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Kevesen. Érzelmileg magasan az átlag felett állnak.

Cégvezetőknek, menedzsereknek oktatják is, hogy kezeljenek "nehéz" embereket. Röviden összefoglalva: ha te tökéletesen nyugodt és higgadt maradsz, a másik is lenyugszik. Ha nem, akkor szópárbaj, vagy rosszabb esetben fizikai összeütközés lesz.

2022. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!