Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Incel. Nem degradáló ez a...

Incel. Nem degradáló ez a kifejezés a társadalmi hatását illetően?

Figyelt kérdés
Ezt csak úgy láttam eddig használni, mint egy szitokszót. Holott elsősorban nem ez határoz meg egy embert, hogy épp van-e kivel lefeküdnie. Így csak szítja a feszültséget az emberek között, olyan, mintha azt mondanád, hogy bibibí nekem van kivel dugni, neked meg nincs. Ugyanakkor az ebbe a kategóriába besorolt emberek még jobban kirekesztve érezhetik magukat és gyűlölhetik azokat, akik nem fekszenek le vele, meg akik ezzel illetik őket.

2021. aug. 16. 14:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na igen, én is próbálom mindig ilyen kontextusban használni. :)
2021. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

21: ez ugyanaz, mint amikor mi nok megkapjuk a nektek nem tetszo velemenyunk utan, hogy ‘dagadtak’ vagyunk, meg a ‘kutyanak sem kellunk’ es amugyis ‘basz@tlam feminaci pics@k’vagyunk.


18-as testtomeg indexszel, tobbeves kapcsolatban, kiegyensulyozott szexualis elettel csak rohogni tudok, amikor latatlanban hozzamvagja a sok luzer ezeket a jelzoket.


a kulonbseg annyi, hogy akik itt a noket mocskoljak, azok valojaban tenyleg incelek es jogosan kapjak meg a jelzot.

2021. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

23


A többiek meg gondolom a statisztikai hibahatár akik megkapják ezt a nagyszerű jelzőt úgy, hogy közük nincs ehhez az egész bandához. Csak mert XY vitapartner ezzel kívánt "nagyot mondani".

2021. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%

12: Nem igaz.


incel: 6 hónapja nem szexelt ingyen.


Egy incel aztán lehet blackpill követő. A blackpill követő incelek szokták hangoztatni is, hogy azok. A másik fajta a self denying incel, vagy bluepilled incel.

2021. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
70%

25.


Akkor Newtwon, József Attila, Kölcsey, Tesla stb. is incelek voltak?

2021. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%

#25

Szerintem te elvagy tévedve, mi az hogy 6 hónapja nem szexelt ingyen akkor incel? Akkor ha csak 5 hónapja akkor még nem? 1 év után meg már szintet is lép? Végstádium van?

Azért mert van (jó)néhány önsajnáltató ember, nehogymár az átlag szingli embereket is belevegyük.

2021. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!