Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Incel. Nem degradáló ez a...

Incel. Nem degradáló ez a kifejezés a társadalmi hatását illetően?

Figyelt kérdés
Ezt csak úgy láttam eddig használni, mint egy szitokszót. Holott elsősorban nem ez határoz meg egy embert, hogy épp van-e kivel lefeküdnie. Így csak szítja a feszültséget az emberek között, olyan, mintha azt mondanád, hogy bibibí nekem van kivel dugni, neked meg nincs. Ugyanakkor az ebbe a kategóriába besorolt emberek még jobban kirekesztve érezhetik magukat és gyűlölhetik azokat, akik nem fekszenek le vele, meg akik ezzel illetik őket.

2021. aug. 16. 14:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az incel szót helytelennek látom. A magukat incelnek nevező emberek valójában a blackpill ideológiát követik, ami már -már egy vallássá nőtte ki magát. Az incelező embereknek a blackpill követőkkel van bajuk.
2021. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Az incelt magukra haszni valakinek degradáló, mert nőgyűlölettel párosul. Úgy kellene meghatároznia magát, hogy egyedülálló.
2021. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elkopik ez a kifejezés is, ha túl sokszor használják gyakorlatilag bárkire aki nem szimpatikus és 1-2 tényezőnek megfelel.
2021. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon remélem, hogy az.
2021. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

nem az hataroz meg valakit, hogy epp van-e kivel lefekudnie, de az incelek onkent epitek az egesz identitasukat a szex-nok-parkapcsolati sikertelenseg temaja kore.


masbol sem all az eletuk, csak az az ezen valo rugozason, egesz nap irkalhak ide az ostobabbnal ostobabb kerdeseiket es gyulolik a noket, a sikeres ferfiakat, a helyes ferfiakat, a gazdag ferfiakat, a magas ferfiakat, a kulfoldieket, a prostikat.. mindenkit. maguknak generaljak ezt az egesz kategoriat.

amugy a francit se erdekelne, hogy a szomszed pistikenek van-e epp kivel dugnia, ha o sem hangoztatja es nem hibaztat emiatt senkit.


egyebkent a kerdesedbol olyan savanyu a szolo effektus arad, fogadni mernek, hogy te is szuz vagy meg.

2021. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
6-os, vártam, mikor bélyegeznek meg engem is, mert épp elmélkedek egy ilyen dolgon, és kiírtam ide, mit gondolnak a gyakorisok :D
2021. aug. 16. 14:43
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Itt is van valami fazon, aki minden válaszát incelként szignózza. Senki nem kérdezi, ő büszkén hirdeti.
2021. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
De akkor ezt magukra is használják ezek az emberek, mint "büszkén vállalt" kategóriát? És mi az a blackpill?
2021. aug. 16. 14:44
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

"az incelek onkent epitek az egesz identitasukat a szex-nok-parkapcsolati sikertelenseg temaja kore":


Ők nem az összes incel, hanem a "blackpillerek"

2021. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Saját magukat is annak nevezik, így nem lehet degradáló. Az, hogy van-e értelme hangoztatni, hogy nem tud nőzni más kérdés.

Amúgy az sértő amit az ember annak lát. Pl: van aki kiakad a cigány szón, de cigány ismerősöm büszkén mondja, hogy ő márpedig cigány és ez nem sértés

2021. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!