Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ, hogy kinek hogy...

Mitől függ, hogy kinek hogy nő a szakálla?

Figyelt kérdés
Pl valakinek csak az állán nő, míg másnak a bajuszvonalon is. Van valami különösebb befolyásoló tényező azon kívül, hogy a szőrtüszők hogy helyezkednek el vagy csak genetika?

2021. aug. 15. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Genetika leginkább.

Van aki egy héten többször borotválkozik hát ha akkor jobb lesz majd később az arcszőrzete és tud szakállat növeszteni,van akinek ez be fog válni és olyan is akinek nem.

2021. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Amugy engem tokre izgatnak a baba gyenge szorzetu pasik. Hetero no vagyok.
2021. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
#2 Bár csak olyan lehetne nekem is,sokkal jobb lenne.
2021. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Minden héten max 2x borotválkozom ilyennel [link] 14-15 éves korom óta most 17 vagyok minden hol nő a szakállam
2021. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is nő már egy ideje, gondolom a hormonvváltozások miatt, hetente 1x borotválom. N/xgen

Mikor huszonéves voltam dermedtem figyeltem, hogy az egyik barátunk barátnőjének borostás volt az álla, aztán persze megtudtam, hogy sok nőnél probléma az arcszőrzet, nemcsak a férfiak küzdenek a megléte vagy hiánya miatt.

2021. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

A borotválkozásnak semmilyen hatása sincs a szőr növekedésére, ez még mindig urban legend (nyilván attól, hogy a pengét áttolod a bőrödön, majd hirtelen megjelennek szőrhagymák ott, ahol addig nem volt...).

Genetika főleg, meg táplálkozás (rendes, vitamindús - ahogy a hajra is hat).

2021. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De van olyan, hogy egy szőrtüszőből 3 szál is nő ki.
2021. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!