Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek ilyen a nagyanyja?

Mindenkinek ilyen a nagyanyja?

Figyelt kérdés

Mielott elolvassatok, se en, se nagymamam nem Fideszesek, sot, pont ellenzekiek vagyunk.


Nagyanyam kijelentesei altalam feltett kerdesekre:


- En: Mama, te szerinted meg lehet valakinek valtoztatni a velemenyet valamirol, ha o maga nem erdekelt vagy nem akar a valotzas iranyaba menni? Mert szerintem nem.


- Mama: Igen, hatarozottan szerintem meg lehet. Hat miert ne? Ha van bizonyitek elottem persze.


- En: Mit szolsz ahhoz, hogy Orban Viktor a parlamentben elmondta, hogy nem csak azok szamitanak koronavirus aldozatnak aki a koronavirusban halt meg, hanem akik - akar tunetmentesen - atestek a viruson vagy fertozottek, es meg nem is kozvetlen a virus kovetkezteben meghaltak. Legyen az autobaleset.


- Mama: Hat en ilyeneket nem hiszek el, de szeretnek mar elni szabadon.


- En: Mama, megmutatom, hogy Orban Viktor maga mondta ezt el, megnezed?


- Mama: Jo oke csak szedek paradicsomot


*Megnezi a videot*


- En: Na mi a velemenyed errol?


- Mama: Nincs ezzel semmi baj.


- En: Szoval szerinted ez igy rendben van, hogy 3 eve tunetmentes voltam en, majd buliba az ukran maffia megtalalt, kiutottek, eladtak a szerveimet engem meg felakasztottak, de felkerulok a covid elhunytak listajara.


- Mama: Jaj ilyet ne is mondjal, bolond vagy? Ez nem igy van ne mondjal hulyeseget.


- En: Mama, te is hallottad Orban Viktort, erre azt mondod nem igy van? Akkor most hogy van ez, hogy ha van bizonyitek akkor az ember kepes megvaltoztatni a velemenyet?


*Erre nem mond semmit, picit duzzog magaban es elmegy*


-------------------


Uj tema


- En: Mama, szerinted mi a baj az Orban rendszerrel?


- Mama: En azt tudom, hogy nem tud mindent Orban Viktor. Nem jok a tanacsadoi, mert ha jok lennenek nem ez lenne.


- En: Mama, akkor most felvazolok egy szituaciot. Megkerdezem valakitol, hogy szerinted mi volt a baj a Hitler altal letrehozott Naci rendszerrel. Az illeto azt mondja, hogy nem tudja, de a tanacsadoi nagyon rosszak voltak. Errol mit gondolsz?


- Mama: Hat mit tudom en... En csak azt akarom, hogy a csaladom legyen rendben, tudjak mit enni es biztonsag legyen.


-------------------


Uj tema


- Mama: En a vilageletemben nem ettem szalamit, de ezek a szalamik nem szalamik. Ez mar csak bor es henteshulladek.


*Megjegyzem, nem volt sehol elottunk szalami, hanem altalanossagban beszelt*


- En: Mama, azt mondod az eletedben nem ettel szalamit, de erre most mondod, hogy csak bor es henteshulladek. Ezt mi alapjan mondod?


- Mama: Hat emberek kozt eltem kisfiam, hat mi az hogy honnet tudom?


- En: *bologatok*


-------------------


Ehhez mit szoltok? Mert en mindig tagra nyitott szemekkel csak bamulok. Nalatok is ilyen dolgok vannak?



2021. aug. 10. 19:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hagyjad már békén szerencsétlent.

Nincsenek barátaid akikkel ilyenekről tudsz beszélni?

Aztán meg ki is írod a netre amit mondott, hogy lejárasd.

2021. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez baromi ház tőled.. a nagyik nem erre vannak.
2021. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mit képzelsz magadról?
2021. aug. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!