Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legkorábban melyik évszázadban...

Legkorábban melyik évszázadban éltetek volna szívesen?

Figyelt kérdés

Én leginkább a 19. század második felétől, akkor gyorsan fejlődött Budapest, meg egyáltalán Magyarország.

Ennél régebben nem igazán éltem volna szívesen, legfeljebb Mátyás uralkodása alatt, akkor középkori mércével Magyarország nagyon fejlett volt (ráadásul Európában talán akkor a legfejlettebb ország voltunk).



2021. aug. 3. 22:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
@20 Azért lettem leidiótázva, mert férfi létemre nem tartom alapjogomnak, hogy a nők hajlongjanak nekem, a gyakori meg tele van szexuálisan frusztrált anya pincéjében lakó 15-35 közötti srácokkal, akik egyszer meghívtak egy lányt egy kőbányaira, aki ennek ellenére sem akart a feleségük lenni. Azóta minden nőt gyűlönek és lenéznek.
2021. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!