Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfivel semleges...

Ha egy férfivel semleges dolgokról beszélünk és közben olyan mintha majdnem elnevetné magát kicsit, az jelelntheti azt, hogy lenéz vmiért?

Figyelt kérdés
Egy 10-15 évvel idősebb férfi kollégáról van szó, de nem. közvetlen kollégám.
2021. jún. 10. 14:36
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%
Ugye nem gondolod, hogy mi ennyiből tudjuk? Lehet igen, lehet nem, lehet neked van kisebbségi komplexusod, ennyiből azt se tudjuk, hogy hány óra van délben.
2021. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Lenéz, méghozzá azért mert NŐ vagy! Te is pont erre gondoltál, ugye? Hát, jól elkaptad a mocskot, mondd meg neki legközelebb, hogy ne szexistáskodjon.
2021. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha nehezen bírja visszafogni magát akkor lehetséges.

De én is van, hogy finoman (visszafogottan) kuncogok vagy valami, de az csak azért van mert érdekes az ő állás pontja is és nem gondoltam bele ilyen téren. Avagy szeretnék szimpinek tűnni.

23/f

2021. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nehéz így megmondani, mert nem voltam ott, és nem ismerlek se téged, se az embert akiről szó van, de gondolom nem véletlenül érezted pont azt, hogy lenéz.
2021. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
En ilyen szituacioban akkor voltam, mikor nagyon vonzodott hozzam, viszont a helyzet elvileg tiltott minden szemelyes kozeledest, es mindketten minden alkalommal ragyogo arccal vigyorogva beszeltunk halalosan komolyan.
2021. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy elég ügyetlen vagyok néha bent, mert izgulok, mivel tetszik egy kicsit a pasi. Emiatt lehet egy szerencsétlenségnek tart, emiatt gondolom, hogy lenézhet. Bár amikor ez a szitu volt, akkor épp nem ügyetlenkedtem.

Azt nem hiszem, hogy én is bejöhetnék neki, mert van családja, p0árja úgy tudom.

2021. jún. 10. 16:13
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor sem egyenesen lenezes, inkabb szeretteljes mosoly. Cukinak tartja pl.
2021. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normalis ember nem nezi le a masikat. Ha valaki szemelye annyira zavar hogy ugymond "leneznem" azzal nem beszelgetek a koszonesen kivul semmit se. Elkerulom szoba sem allok vele.
2021. jún. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!