Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőket motiválják filmbeli női...

Nőket motiválják filmbeli női karakterek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. látsz egy női karaktert filmben és vágysz arra hogy valamilyen tulajdonságát te is megvalósítsd magadban?

2021. febr. 7. 20:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Németh László: Iszony c. könyve... nem tudom, férfi hogy tudta ilyen jól átérezni, amin a nő keresztülment.
2021. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
54%
Boszorkánynak néha elmennék :D
2021. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. az éhezők viadalából a főszereplő csaj karaktere erős női karakter volt és nagyon tetszett. (Főleg könyvben és a férfi karakter is nagyon jól el volt szerintem találva).


Amúgy annó Hermióne motivált a Harry Potterből, végig olyan jó tanuló akartam lenni, mint ő, de az 20 éve volt.

2021. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy motivál, mert azt inkább valós történetek / személyek tették eddig, de vannak olyan karakterek, akiket "becsülök", jól megírt karakternek tartok.
2021. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Metionin ***** válasza:
34%
Nem. Olyan viszont már volt, hogy bizonyos híres nők motiváltak.
2021. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!