Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a te MBTI-d? (személyiség)

Mi a te MBTI-d? (személyiség)

Figyelt kérdés

Nekem nem annyira fix. A tesztek legtöbbször istj-t adnak, de van amikor intp-t vagy intj-t.

Csak 10 lehet szavazásnál( a leggyakoribbakat sorolom fel de ha más vagy írd le kommentbe)



#személyiség #MBTI #Szemelyiségteszt
2021. jan. 17. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
82%
(És a teszteredmény továbbra sem egyenlő a valódi típussal, azt is be tudod sorolni, aki a büdös életben nem töltött ki egy tesztet sem, ha értesz a témához. Ez egy elmélet.)
2021. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
0%

0% :) gratulálok :)

Tipikusan azok vagytok, akik nem nyitottak a beszélgetésre. Jól esz az az ENTP.

2021. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ENTP, ha ezt most sértésnek szántad (bár akkor sem, ha nem). :D
2021. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a teszten először INFP-t adott ki, majd idővel INFJ-t. Mivel a legritkább személységtípusnak tartják számon és mégis sok embernek akit ismerek ez az eredmény jött ki, így elkezdtem őket tanyulmányozni és pontosabb teszteket kitölteni. Mindenképp a dominás nálam az INFJ. :) az oldal nagyon megtud téveszteni. Jó, egyszerűen felfogható és átlátható leírást adnak a típusok mellé de maga a teszt 60-70%ban nem azt a típust adja ki ahova valójában tartozol. Így a legkönnyebb ha saját magad tanulmányozod őket és eltudod dönteni hova tartozol. Esetleg más teszteket is ki lehet tölteni, mert vannak sokkal pontosabbak is.


18/L/INFJ

2021. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
100%
ENTJ, L 17
2021. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
100%
INTP 40N
2021. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kínai, viszont érdekesnek tűnik és érdekelne.

Pontosan mit takarnak ezek, és hol lehet ilyen tesztet csinálni vagy bárhogy kideríteni? Köszi a segítséget! (54N)

2021. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
66%
2021. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezenkívül ajánlom a Szellem szikrák youtube csatornát, nagyon jól elmagyaráznak mindent. :)

2021. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%

INFP vagyok, évek óta ez jön ki, különböző teszteken is, és én is annak tapasztalom magamat.

Amúgy pedig az első gondolatom az volt, hogy "na neba', hogyan van ennyi INFP itt?!:D", de végülis logikus, a gyk viszonylag jó lehetőséget jelent arra, hogy másoknak segítsünk, itt, az emberek kategóriában pedig főleg sok kérdéshez lehet minimum néhány kedves szót odaírni vigasztalásképp, tehát azért picit ferdíthet az eredményen ez a tény. (Meg persze az ENFP-k stb. esetében is esélyes ez)

2021. febr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!