Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a te MBTI-d? (személyiség)

Mi a te MBTI-d? (személyiség)

Figyelt kérdés

Nekem nem annyira fix. A tesztek legtöbbször istj-t adnak, de van amikor intp-t vagy intj-t.

Csak 10 lehet szavazásnál( a leggyakoribbakat sorolom fel de ha más vagy írd le kommentbe)



#személyiség #MBTI #Szemelyiségteszt
2021. jan. 17. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
83%
(lepontozók szégyelljék magukat, a többiek meg kompenzálják már a többi választ is, ne legyen az, hogy valaki azért nem válaszol, mert tart a trolloktól)
2021. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
100%
INTJ/21/F.
2021. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
90%

A személyiségtípus nem egy fluid dolog. Akinek mindig más jön ki a teszten, annak az lehet az oka, hogy 1. nagyon rossz az önismerete (tehát attól, hogy nem szándékosan torzítja a válaszokat, attól még lehet, hogy nem tudja megítélni a saját személyiségét, esetleg akaratlanul nem őszintén válaszol, hanem az ideális énjét írja körül), 2. nagyon hangulatember, így az adott megérzései alapján válaszol vagy adott helyzetből kiindulva, nem úgy, ahogyan ÁLTALÁBAN, TÖBBNYIRE viselkedik, 3. a 16personalities-es teszet borzasztó. Már előttem is írták, és csak megerősíteni tudom, hogy az egy jó kiinduló pont, de az MBTI ennél sokkal mélyebb és árnyaltabb. Az a teszt alapból nem is a kognitív funkciókat nézi, csak a betűket (ezért lehet, hogy valakinek tök más típusokat is kihoz kis időeltéréssel, pedig ha megnézzük az adott típusok funkcióit, látjuk, hogy KÖZÜK SINCS egymáshoz), másrészt nagyon rossz kérdéseket tesz fel, amiket egyrészt kb. lehetetlen megválaszolni rendesen, másrészt iszonyú végletesek és általánosítóak.

Egy szó, mint száz, akit érdekel a téma, az nézzen utána más teszteknek, olvasson utána a kognitív funkcióknak, és tanulmányozza az egyes típusokat, ezenkívül az egész személyiségét vegye figyelembe gyerekkorától mostanáig, ne csak azt, ahogy éppen most viselkedik. A személyiségtípus születésünktől fogva ugyanaz, persze ezen belül rengeteget fejlődhetünk, az egyes funkcióink is erősöd(het)nek, és a sok külső hatás is formál bennünket.

Egyébként én ENFP vagyok.

2021. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: Nem a 10 leggyakoribb típust kellett volna megadni a szavazásnál, hanem inkább az intuitívokat/introvertáltakat, mert azok foglalkoznak a leggyakrabban az MBTI-vel. Egy extrovertált szenzort általában nem érdekelnek ilyen elvont témát, vagy nem bújják naphosszat a gyakorit.
2021. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
#23 Ja. Nekem pl az a problémám hogy a kérdések azok nem egyértelműek, nem pontosak.
2021. jan. 19. 19:21
 26/67 anonim ***** válasza:
2021. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
10%
Nem tartod magad valami enyhe fogyatékkal élőnek, hogy berakod az összes s típust, és csak két random n típust?
2021. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
30%
Te nem vagy intj az biztos.
2021. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
Uhh jó, köszi
2021. jan. 22. 09:48
 30/67 anonim ***** válasza:
100%

Kognitív funkciók alapján valószínűleg valami Ti-dom, tehát ISTP vagy INTP, de az érző oldalam erősebb, mint amennyire ezekre a típusokra az jellemző szokott lenni általában.

22/L

2021. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!