Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb problémád az...

Mi a legnagyobb problémád az életben amit jó lenne sürgősen megoldani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 18:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltatni a fogaimat, mert a szabálytalanság miatt nem merek mosolyogni és így elég mogorva lehet a külsőm. Meg persze sok dolog van még, pl jó lenne többet tanulni a nyelveket és fejleszteni magam, kevesebbet lustálkodni.
2020. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Munkát találni, mert azzal kb. az összes többi gondom nagy része is megoldódna.
2020. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
96%
egy mercedes kabriot kéne szerezni meg kb 1 milliárd forintot:)
2020. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
El akarok költözni szüleimtől, de még csak tanulom a szakmám és nem keresek vele pénzt. Az életem többszörösen javulna ha egyedül élnék. Nyugalom, szabadság lenne. 20/F
2020. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
94%

Menthetetlenül magányos vagyok, és nem tudom mit kezdjek magammal..


20F

2020. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
75%

Egy férfit 2013 óta ismerek. Haverok vagyunk. Párszor bepróbálkoztunk egymásnál, mindig én rontottam el. Mostanra már nagyon zavar a helyzet. Közölnöm kellene, hogy nem tudok haverként tekinteni rá, vagy szakítsuk meg a kapcsolatot, vagy próbálkozzunk, de ezúttal én másképp állnék hozzá (lassan, randikkal kezdve, és konkrétan elmennék valamilyen terápiára). Amúgy fogalmam sincs, ő mit érez per pillanat, azt tudom, hogy 30 feletti, egyáltalán nem 'fogyatékos' emberként mégsincs senkije.


Ha a kapcsolat megszakítása mellett döntünk, akkor elkezdek ismerkedni valahogyan, valahol... Plusz terápia...


Jó lenne végre szakmai tapasztalatot szerezni. Tanultam valamit, abban nem tudtam elhelyezkedni, tanultam más valamit, átvert 2 cég is, most meg itt a Covid-válság.


Jó lenne, ha végre stabilan gyűlne a pénzem, rengeteg dolgot kellene lecserélnem.


Jó lenne, ha még többet vagy intenzívebben tudnék sportolni, a sok édességről le tudnék állni. (kinézetre csak minimálisan vagyok túlsúlyos, vagy még annyira se, tehát ne hájgombócnak képzeljetek azért).


A párkapcsolat kérdésén felül is jó lenne találni egy jó pszichológust.


Meg végre elkezdeni élni, élvezni az életet...

2020. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Túlsúly, spórolás
2020. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!