Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb problémád az...

Mi a legnagyobb problémád az életben amit jó lenne sürgősen megoldani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 18:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg a legnagyobb problémám, hogy a fiú, aki tetszik, utál. Nem tudnál esetleg tanácsot adni, hogy mit tegyek?
2020. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Külön élni végre egyedül, szülők nélkül. Elég problémás emberek és már elegem van abból, hogy állandóan a kisebb, nagyobb vitáikat kell hallgatnom. Nagyon rátesz a hangulatomra ami már depresszióssá tesz. Nagyon lehúznak.

A magányt, a szeretet hiányt. Találni olyan embereket akikkel úgy igazán önmagam lehetek és megértem magam.

2020. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
A túlsúly. Csak az a bökkenő, hogy szeretek enni.
2020. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 dagapion válasza:
75%
A legnagyobb problemam,hogy kevesebbet keresek mint a csillagaszok,meteorologusok,politikusok...jahh az ugyvedek
2020. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Hónapok távlatában képtelen vagyok arra, hogy egy normális antennát tudjak a rövidhullámú vevőmre kötni. Egy elb.ott betondzsungel kellős közepén lakom - körbe bástyázva 10 emeletes házakkal, - ezért ez nem egyszerű műsor.
2020. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Túl későn kezdtem el dolgozni a beadandóimon, így most egész nap a gép előtt kell ülnöm. Eközben homeoffice-ban dolgozok, tavaszig nincs sok munkám, de mindig attól rettegek, hogy kapok egy nagyobb feladatot és vagy azzal nem leszek kész időben, vagy a beadandóimmal. Ez az első félévem az egyetemen, jövőre igyekezni fogok jobban beosztani az időmet.
2020. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok leszokni a túlevésről.
2020. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
A pénz illetve lakás hiánya. Tök jó lenne ha tudnék 30+ évesen venni eg saját kis láakást, 1,5- szobásat lehetőleg ne a legrosszabb környéken, de még ez is távoli álom.
2020. nov. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom megjavítani a fali gázkazánt így nincs fűtés a házban. Kissé fázom. Felöltözködöm rétegesen, naponta elmegyek sétálni már hat km-t is megtudok tenni. Örülök ha hazaérek van fedél a fejem felett. :)
2020. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
pénz hiánya, szerető bnő hiánya
2020. nov. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!