Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy mindenkit...

Az normális hogy mindenkit sajnálok aki létezik, kivéve magamat?

Figyelt kérdés

Volt hogy sajnáltam magam, de csak 2 alkalom jut eszembe az életemben.

Mindenki alatt egyébként az átlag emberekre gondolok, arra a 99%-ra akivel az utcán lehet találkozni. Minden ismeretlennél találok valami okot hogy sajnáljam, és ezért mindenkivel kedves vagyok, hogy legalább én nem legyek negatív élmény az életében. Függetlenül attól, hogy ő hogy viselkedik velem.


Csak a barátaim előtt vagyok önmagam, egyébként őket kevésbé tudom sajnálni. Bár van pár amelyik sajnálatot érdemel, természetesen ők megkapják.


Egyébként elég furcsán nyilvánul meg, van hogy csak úgy elkezdek könnyezni a sajnálattól, hogy a sok szomorú embernek élnie kell.



#sírás #sajnálat #sajnállak
2020. aug. 14. 23:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nem tudom elhinni hogy tévedek, mintha azt akarnád megmondani hogy a tükör nem engem mutat csak azt hiszem mert annó azt mondták szüleim...
2020. aug. 28. 17:38
 12/12 anonim ***** válasza:

Két dolgot nem lehet összehasonlítani, tükör egy tárgy te pedig feltételezhetően egy emberke akit befolyásol a környezete vagy a testi folyamatai. Tükör sem ad mindig valós képet.


Nem kötekedni akartam veled hanem felhívni a figyelmed, hogy szerintem rosszul látod a dolgot.

Ezer ok van arra, hogy emberek miért tűnhetnek szomorúnak: allergia, PROJEKCIÓ, ...


Érdekesség:

olyan is létezik, hogy emberek minden év egy adott hónapjában nagyon depresszióssá válnak és ezt nem a környezetük váltja ki belőlük s nem is a projekció.

Ennek az oka az, hogy az anyjuk amikor terhes volt velük akkor abban a hónapban elakarta őket vetélni.

Ez a kemény és vannak emberek akik így élik le az egész életüket,(hogy minden évben abban az egy hónapban vagy több hónapban depressziósok, de csak akkor) sajnos olyan is van aki öngyilkosságot követ el.

A legkisebb esély arra van, hogy az ember megtudja a valós okát annak, hogy miért depressziós. mert ügye az anyjától nem kérdez ilyet a depressziós az anyuka meg magától ilyet nem mond el, és, hogy a kettő között összefüggést is fedezzen fel a vetélés és a depresszió között a két fél egyike akik teljesen járatlanok a mentálhigiénés ismereteikben az szinte, na azaz esélytelen.

2020. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!