Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy mindenkit...

Az normális hogy mindenkit sajnálok aki létezik, kivéve magamat?

Figyelt kérdés

Volt hogy sajnáltam magam, de csak 2 alkalom jut eszembe az életemben.

Mindenki alatt egyébként az átlag emberekre gondolok, arra a 99%-ra akivel az utcán lehet találkozni. Minden ismeretlennél találok valami okot hogy sajnáljam, és ezért mindenkivel kedves vagyok, hogy legalább én nem legyek negatív élmény az életében. Függetlenül attól, hogy ő hogy viselkedik velem.


Csak a barátaim előtt vagyok önmagam, egyébként őket kevésbé tudom sajnálni. Bár van pár amelyik sajnálatot érdemel, természetesen ők megkapják.


Egyébként elég furcsán nyilvánul meg, van hogy csak úgy elkezdek könnyezni a sajnálattól, hogy a sok szomorú embernek élnie kell.



#sírás #sajnálat #sajnállak
2020. aug. 14. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért erőlteted kifelé azt ami nem szívből jön?
2020. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy! :)
2020. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is így vagyok ezzel, és elég furcsának tartom magamban ezt a tulajdonságot, de végtére is szerintem nem egy szörnyű dolog. Képes vagy az empátiára és a megértésre, ami által kedves leszel, szóval ez valamilyen szinten jó.
2020. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es, teljes mértékben őszintén sajnálok mindenkit. a barátaimat valószínűleg azért nem, mert tudok nekik lelki támaszt nyújtani, össze tartom a barátaimat és segítem őket hogy egymást támogatni tudják-ha én éppen nem tudom.


teljesen őszinte a sajnálatom, és gondoskodok mindenkiről akiről tudok. akiről nem, azt sajnálom

2020. aug. 14. 23:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Tisztára altruista vagyok, kicsit olyan, mint én:).
2020. aug. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szeritnem sem rossz egyébként, csak sokak szerint már túlzásba viszem xd
2020. aug. 16. 20:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Nincsenek bensőséges kapcsolataid: barátaid. Túl sok a projekció és nulla százalék a valóság, én is tudnék mindnekit vidámnak látni ha ezt képzelném el roluk.

Szerintem te a saját szomorúságodat vetíted másokra, hogy ezzel találj egy magadhoz hasonló lükebokát.


Akkor van rendben egy ember ha 50% - 50% van a projekció és a valóság által nyújtotta kép.

>>>>Nálad feltehetően 80% projekció és 20% valóság. Ez így elég szar lehet neked elsősorban.

2020. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nekem azért szar, mert sok embert látok és láttam szenvedni körülöttem.

tudom hogy jó életem van és örülök is neki, de tudom hogy mindenki leterhelt és rossz nekik és látom hogy senki sem változtat ezen, mindenki természetesnek veszi hogy szenved és ez elszomorító. mindenki kihasználja a másikat, és aki kihasználja a másikat annak sem lesz jobb mert kényszerből teszi és nem önmagaként viselkedik. mindenki aggódik és hiába próbálják elterelni a figyelmüket pozitív élményekkel, attól még nem lesz nekik jobb, mert az életük alapjaiban szar. és ez a saját családomról is elmondható.


ez alapján azt mondanám a valóság minimum 97% mert azt is látom amit az emberek elrejtenek a pillanatnyi mosolyukkal, és max 3% amit kivetítek másokra, már ha csinálok olyant egyáltalán.

2020. aug. 26. 18:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Projektálsz nyuszim, hidd el nekem.

Épp/ egészséges embert nem lehet kihasználni, ez jó ha tudod.

Szerintem ez a kihasználás ugyan úgy működik mint az, hogy csak azt lehet átvágni aki szintén átvág másokat.

Sok ember még maga sem érti, hogy mit miért csinált vagy hogy egyáltalán csinálta e volna. Ezért lehetetlen egy idegen önkénytelen mosolyból leszűrni akármit is.

Sok mindent tudnod kell ahhoz, hogy 97% -os pontos választ adj.


Ezzel a képességeddel ha tényleg létezik akkor egyedülálló vagy az egész világon: 97% pontossággal, hmm... nem semmi.

2020. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

97% pontos választ adni egy olyan kérdésre, hogy egy ember bolog-e vagy nem, nem egy nagy kihívás. Nagyobb kihívás lenne megmondnai hogy az adott pillanatban ő azt hiszi e magárol hogy boldog, de nem erről volt szó a témában, hanem arról, hogy alapjaiban boldogtalanul élik le az életüket, ami igaz is.


elmondhatnám mi alapján gondolom ezeket, eltudnám. de hosszú lenne és nem hiszem hogy téged érdekelne.

2020. aug. 28. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!